חשד: בילוי באלנבי 40 נגמר באונס

צעירה בת 18 טוענת שנאנסה על ידי שני צעירים לאחר שנפגשו במועדון ה"אלנבי 40". לפי עדות הצעירה, טרם האונס היא קיימה יחסים בהסכמה עם 4 גברים שונים בחדר השירותים של המועדון. זוהי פרשיית המין השניה בה מעורב המועדון התל אביבי

מועדון ה"אלנבי 40" לא יורד מהכותרות. הפעם, צעירה התלוננה ששני צעירים שפגשה במועדון אנסו אותה. שני החשודים נעצרו ועומתו עם המתלוננת, לאחר חמישה ימי מעצר שוחררו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי עדות הצעירה בת ה-18, היא פגשה את שני הנאשמים במועדון ה"אלנבי 40" וקיימה עימם יחסי מין בהסכמה בחדר צדדי במקום ובחדר השירותים. לאחר שיצאו מהמועדון המשיכו השלושה לדירתו של אחד מהם, שם לפי עדות הצעירה נאנסה על ידי השניים.

בעדותה של הצעירה סיפרה לחוקרים שבאותו ערב קיימה יחסי מין עם ארבעה גברים שונים במועדון, ביניהם גם הנאשמים. אחת המלצריות ששמה לב להתנהגות החריגה, העירה לצעירה ולחשודים, ומאוחר יותר הם אף גורשו מהמועדון.

במשטרה ערכו עימות בין המתלוננת לנאשמים ובתום חמישה ימי מעצר החשודים שוחררו. מעורך דינו של אחד החשודים נמסר: "אני שמח שהמשטרה עשתה פה בדיקה עניינית והוחלט בסוף על שחרורם של הנאשמים מהמעצר, מאחר והכל נעשה בהסכמה ואונס לא היה פה".

בחודש ספטמבר נחשפה הפרשה הראשונה שכרכה את שמו של המועדון, אז פורסמו הסרטונים שתיעדו את אותו ערב במועדון אלנבי 40 בתל אביב. בתיעוד נראתה הצעירה עולה על הבר, מתערטלת, ומקיימת יחסי מין עם מספר גברים.