חשד: עבריינים סחטו את הנהג הדורס

4 חשודים, ביניהם גם עבריינים מוכרים נעצרו לאחר שככל הנראה התחזו לבני משפחתה של הילה מיכלי, שנהרגה בתאונה הקשה בכביש 6, ודרשו מהנהג שפגע בה, איש העסקים יוסי כהן, עשרות אלפי שקלים

זירת התאונה בכביש 6 (דוברות משטרת ישראל)

תאונת הפגע וברח בכביש 6: מחקירה סמויה ממושכת, נעצרו 4 בני אדם, שני עבריינים מוכרים מהדרום ושני תושבי המרכז, החשודים שסחטו את הנהג הפוגע, איש העסקים יוסי כהן, ודרשו ממנו עשרות אלפי שקלים, כביכול בשם משפחתה של הילה מיכלי ז"ל, שנהרגה בתאונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

החשודים יובאו במהלך היום (חמישי) לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה. מפרטי החקירה עולה כי שני העבריינים התחזו לקרובי משפחתה של מיכלי ודרשו מכהן, מנכ"ל חברת UMI, שיעביר להם סכומים של עשרות אלפי שקלים, לכאורה כדי לדאוג למחסור שנוצר בעקבות מקרה המוות.

על פי החשד, לאחר שראו ש"הצליח להם", הם ניסו פעם נוספת לסחוט כספים נוספים, והתחזו לשליחים של משפחת פשע מוכרת. דובר מרחב שרון במשטרה רפ"ק זיוון פריידין מסר כי החקירה נמצאת רק בראשיתה.

"אמשיך את חיי"

בעלה של מיכלי ז"ל, שמעון, אמר לחדשות 2 Online כי "הפעם הראשונה ששמעתי מזה היא בתקשורת, המשטרה לא עדכנה אותנו והיה עליה לעשו זאת". הוא הוסיף, עם זאת, שלא חש טלטלה לאחר הידיעה על החשדות הללו. "אני אמשיך את החיים שלי, והמשטרה תמשיך את עבודתה".

לטענת אחותו של האלמן, שרונה לוי, מחלקת הבילוש במשטרה עקבה אחריה בתקופה האחרונה. "אני בשוק", אמרה הבוקר עם קבלת הידיעה על המעצרים, ואף מתחה ביקורת על המשטרה: "זה לא בסדר שלא מעדכנים אותנו".

נהרגה לעיני ילדיה

"אני יודע שניסו להציע לו שהוא ישלם סכום על מנת להבטיח את תוצאות המשפט, כמובן שהוא לא נעתר לבקשה", אמר עו"ד אילון אורון, שמייצג את כהן. "אותו גורם דיבר גם איתי, זיהיתי את השם. הוא הזדהה שהוא בן של שופט מסוים שאני מכיר, וכמובן שלא המשכתי את השיחה. בנוגע לסכומי הכסף שנטען שהועברו למשפחה, איני יודע על כך דבר, יש הליך שנקרא צדק מאחה, במסגרתו לעתים מועבר פיצוי בין הפוגע לקורבן".

הרכב בו נסעה מיכלי בתחילת חודש מרס עם משפחתה סמוך למחלף שורשים בכביש חוצה ישראל לכיוון צפון איבד שליטה מסיבה לא ידועה ופגע במעקה בטיחות. כאשר יצאה מיכלי מהרכב בשולי הכביש, רכב אחר פגע בה - ועזב את הזירה. כהן הסגיר את עצמו לידי המשטרה יום לאחר מכן והודה בביצוע המעשה.