הגינקולוג החשוד באונס עומת עם המתלוננות

בשעות הערב עומת הגינקולוג החשוד באונס עם מתלוננת נוספת נגדו, לאחר העימות שהתקיים בשעות הצהריים. שלוש נשים טוענות כי הגיעו לטיפול שגרתי אצל רופא נשים ומצאו עצמן באמצע טיפול מיני

הגינקולוג החשוד באונס נעצר שוב (חדשות 2)

הגינקולוג הבכיר החשוד באונס עומת עם שתיים משלוש המתלוננות נגדו במשטרת מרחב ירקון. בשעות הצהריים הוא עומת עם מתלוננת נוספת. שלוש נשים טענו עד כה שהגיעו לטיפול קבוע אצל רופא נשים, שם הוא ביצע בהן עבירות מין.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עורך דינו של הגינקולוג טוען שהוא גם מטפל מיני בנוסף להיותו רופא נשים. כעת יועבר התיק לפרקליטות כדי להחליט האם להגיש כתב אישום נגדו. הגינקולוג נעצר בדצמבר האחרון בחשד לביצוע עבירות מין חמורות במטופלת.

אתמול, לאחר שכבר נחקר ושוחרר - הוא נעצר שוב על ידי המשטרה. זאת, לאחר ששתי נשים נוספות התלוננו כי תקף אותן מינית. שתי המתלוננות הנוספות נגד הגינקולוג מספרות את אותו הדבר, וטוענות שתקף אותן מינית כשהגיעו לקבלת טיפול בקליניקה שלו. 

"טיפל בנאמנות ובמסירות" עו"ד יסלוביץ (יח"צ)

פרקליטו של הגינקולוג עו"ד ניר יסלוביץ, מסר בתגובה: "אנחנו מביעים צער על המעצר המיותר של מרשנו. מאז ומעולם מרשנו טיפל בכל המטופלות בנאמנות ובמסירות. יודגש שאין בחקירה כל חדש, ומשכך כל ההדלפות שפורסמו הבוקר בכלי התקשורת הינן הדלפות מכוונות שאין מאחוריהן דבר וחצי דבר. אנחנו בטוחים שמרשנו יחזור בקרוב לעבודתו".

"הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן"

כמה ימים לאחר המעצר הראשון, בראיון מיוחד לחדשות 2, תיארה אחת המתלוננות את שעברה ואת חוויות העימות שהגיע לאחר מכן. "זה היה גיהנום. הוא כל הזמן ניסה להחליש אותי ולהוכיח איכשהו שאני המשוגעת, שאני לא בסדר", סיפרה.

בדבריה מתארת המתלוננת את הביקור אצל הרופא המומחה שאליו הגיעה בפעם הראשונה, ביקור שהפך לדבריה לאונס. "הגעתי כי רציתי מרשם לגלולות, ורציתי לעשות בדיקה שגרתית. הגעתי אליו כי הוא לקח מחיר יחסית נמוך לחיילות והוא היה קרוב אליי לבסיס", תיארה בבכי.

"הוא הסביר לי בדיוק מה הוא עושה, וכל מה שהוא עשה היה לי מוכר מבדיקות אחרות שעשיתי אצל גינקולוגים", היא מתארת את הביקור שהתחיל באופן שגרתי, אך קיבל לדבריה תפנית. "הוא אמר לי שמעכשיו אני צריכה להגיד לו כמה אני נהנית מ-1 עד 5. בהתחלה שיתפתי איתו פעולה כי לא העזתי להטיל ספק, הוא גינקולוג ואני מטופלת ואין לי שום סיבה להטיל בו ספק" היא משתפת. "הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן".