ענבל אור נחקרה באזהרה ושוחררה בערבות

יזמית הנדל"ן זומנה לחקירה באזהרה במשטרת תל אביב, זאת לאחר שאתמול הורה בית המשפט על פירוק חברת "אור סיטי" שבבעלותה. מוקדם יותר השבוע, עם פתיחת החקירה, אמרה: "לא שיקרתי, לא גנבתי, לא הוניתי". לאחר שעות של חקירה היא שוחררה בערבות וייתכן שתידרש לחקירה נוספת בהמשך

יזמית הנדל"ן חקרה תחת אזהרה: לראשונה מאז הפתיחה בחקירה פלילית, נכנסה היום (רביעי) ענבל אור לחדר החקירות. החוקרים התמקדו בדוח הנאמן שהראה כי אור הונתה רוכשי דירות לכאורה וכי נהגה לרשום דירות על שמם של שני רוכשים. לאחר שעות של חקירה, היא שוחררה בערבות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

במסגרת החקירה המתבצעת ביחידה לחקירות הונאה במחוז תל אביב, החל איסוף מסמכים הקשורים לפעילויותיה העסקיות של אור. החקירה החלה ככל הנראה בעקבות תלונה של אחד מרוכשי הדירות שגילה לאחר שביצע את העסקה כי היא נמכרה לאנשים נוספים.

בתחילת השבוע ובעקבות פתיחת החקירה הפלילית, הגיבה אור ללירן שבתאי, איש מערכת "תכנית חיסכון", אמרה שלשום ענבל אור כי הפרסומים לפיהם נפתחה חקירה פלילית נגדה אינם נכונים. "לא הוזמנתי לחקירה, הכל בסדר, לא היה שום דבר, אני יודעת", הבהירה אור.

"אני לא הוניתי, לא שיקרתי, לא גנבתי", הוסיפה אור. "הכל בסדר, די. הפרסומים שקריים ממש. אין שום רבב. אני לא מבינה את זה, אבל התקשרו אליי לבדוק לגבי אחד הלקוחות שלי אם הוא רכש וקיבל הנחה מיוחדת".