תיעוד: הכה פקח כי העיר לו על התנהגותו

צעיר בן 18 מנס ציונה חצה כביש באדום וזכה להערה מנהגת שעברה במקום. בתגובה, הוא החל לקלל אותה עד שהגיע פקח שהיה במקום וביקש ממנו להירגע. הצעיר תקף אותו באגרופים, והפקח בתגובה ריסס את פניו בגז פלפל ועצר אותו

עימות אלים בין פקח עירוני לצעיר בנס ציונה הסתיים בריסוס גז פלפל ובמעצר: הפקח העיר לצעיר בן 18 על התנהגותו וזה בתגובה תקף אותו באגרופים. הצעיר נעצר, הועבר לחקירה ויובא היום (שלישי) לדיון בפני שופט.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

מחקירה ראשונית של האירוע שהתרחש אתמול עולה כי הצעיר חצה כביש באור אדום, ונהגת מכונית שחלפה במקום הבחינה בו והעירה לו. בתגובה החל החשוד לקלל את הנהגת, ואז העיר לו הפקח שהיה בסמוך.

הצעיר, שלא אהב את התערבותו של הפקח, החל להכות אותו, וזה בתגובה ריסס אותו בגז פלפל והזעיק משטרה שעצרה את הצעיר. התקרית כולה תועדה על ידי חברו של הצעיר החשוד במצלמת הטלפון הסלולרי שלו.

מעיריית נס ציונה לאירוע נמסר:
הפקח שהיה במקום, פנה לאותו הבחור וניסה להסביר לו שהוא עובר באור אדום עם אזניות ומסכן את עצמו. הבחור השיב לו בחוצפה, וכשהפקח ביקש ממנו להזדהות, השיב לו הבחור שהוא לא מתכוון להזדהות, לא בפניו ולא בפני המשטרה, וכן ניבל את פיו והחל לתקוף את הפקח באגרופים.
הפקח, כהגנה עצמית, התיז על החשוד תרסיס פלפל ודרש ממנו לשכב במקום עד להגעת תגבור. הפקח פונה לטיפול בבית החולים.

ירון לוי, מנהל אגף הביטחון בעיריית נס ציונה הוסיף: "הפקח שהותקף באגרסיביות באגרופים פעל כנדרש ועל פי הנהלים וכדי להגן עלעצמו התיז גז פלפל".

דובר העירייה תומר תדהר: "התוקף נמצא במעצר על תקיפת עובד ציבור ואנו נפעל בהתאם להנחיות המשטרה".