המצלמות תיעדו: חשד לתקיפה מינית בחדר מדרגות

סרטון ממצלמות האבטחה בבניין מגורים בבני ברק חושף כיצד גבר ששהה בקומת הכניסה, ניסה לגעת בילד שנכנס לבניין. התיעוד המטריד שהגיע לידי עמותת "לא תשתוק" הופץ ברשתות החברתיות. והוביל לפתיחת חקירה משטרתית

חשד לתקיפה מינית של ילד בבני ברק: בסרטון שהופץ ברשת נראה גבר בפתח בניין מגורים בעיר לפני כשבועיים, כשהוא מנסה לכאורה לגעת ולכפות את עצמו על ילד שנכנס לחדר המדרגות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שתועד במצלמות האבטחה בבניין במהלך חגיגות שושן פורים נראה גבר בעל חזות חרדית כשהוא בוחן את מבואת הכניסה לבניין, ככל הנראה בכדי לוודא שאין אף אדם שנמצא במקום. לאחר מכן, האיש - שלא ידע על קיומן של המצלמות - נעמד מאחורי הילד וניסה על פי החשד לגעת בו באזורים אינטימיים.

בשלב זה, הילד נרתע ממעשיו של האיש והתרחק ממנו. הוא החל לצעוד אל מחוץ לבניין, תוך שהוא מעיף מבט לאחור בכדי לבחון את זהות האיש שמאחוריו. שניות לאחר מכן, יצא האיש מהבניין והחל לצעוד לכיוון אחר.

אחד השכנים ששמע את תלונותיו של הילד ניגש למצלמות האבטחה ושלף את התיעוד המפליל. הסרטון הגיע לידי עמותת "לא תשתוק", המספקת תמיכה לקורבנות תקיפה מינית מהמגזר החרדי, והיא הפיצה את הסרטון ברשתות החברתיות. בעקבות הסרטון פתחה המשטרה בחקירה ובניסיונות לאתר את החשוד במעשה.

לפניות לכתבת: ch2news.avivitm@gmail.com