העימות של איבגי: "צילקת אותי"

במשך קרוב לשעתיים התעמתו השחקן ושתי מתלוננות נגדו על הטרדה מינית במשרדי יחידת להב 433. במהלך העימות הראשון הטיחה בו המתלוננת: "תקפת אותי מינית, אני דורשת שתיקח אחריות". איבגי ענה לה: "אני מכחיש שהייתה תקיפה, מתנצל אם את חושבת שפגעתי"

פרסום ראשון: בפעם הראשונה מאז שהפרשה התפוצצה, השחקן משה איבגי עומת היום (ראשון) עם שתיים מתוך שלוש המתלוננות נגדו. איבגי הגיע הבוקר למשרדי יחידת להב 433 להמשך חקירה, לאחר שסיים לרצות 5 ימי מעצר בית, ושם הפתיעו אותו החוקרים כשהודיעו לו על העימותים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך העימות הראשון, שנמשך יותר משעה, מיעט איבגי לדבר, ישב מכונס בעצמו ובעיקר הקשיב לדברים הקשים. בשלב מסוים הטיחה בו המתלוננת ישירות: "אתה תקפת אותי מינית, צילקת אותי. אני דורשת ממך שתתנצל אחת ולתמיד ותיקח כבר אחריות על מעשיך". איבגי השיב לה: "אני מכחיש שהייתה תקיפה. אם את חושבת שפגעתי בך אז אני מתנצל".

בשבוע שעבר נחקר לראשונה באזהרה בחשד להטרדה מינית של שלוש נשים, שתיים מהן עובדות בתאטרון חיפה שם עובד איבגי. על אף שמדובר בשלוש מתלוננות בלבד, חוקרי המשטרה הצליחו להגיע למספר דו ספרתי של נשים הטוענות כי איבגי הטריד אותן מינית.

בין היתר הגיעו החוקרים למייל ששלחה תלמידת משחק לשעבר לחברתה, בו סיפרה כי איבגי נהג לשאול אותה על האופן בו קיימה יחסי מין עם בן זוגה ואף ניסה לנשק אותה ולגעת בה. הצעירה סיפרה כי בעקבות המעשים, ויתרה על חלום המשחק ועזבה את הלימודים.