"עשו לי סיכול ממוקד, השמיים נפלו עליי. אחזיר לכל לקוח את כספו"

יממה לאחר שנאמן חברת הנדל"ן שלה המליץ לפרקה, ענבל אור מתפרקת מול המצלמות ועונה לשאלות הקשות. אור מבטיחה שתחזיר לכל לקוח את כספו - עד השקל האחרון. "השמיים נפלו עליי, עשו לי סיכול ממוקד. לא אפקיר אף אחד"

ענבל אור מתייצבת מול המצלמות, ובדמעות - מבטיחה לא להפקיר ולא אחד מלקוחותיה: יממה לאחר שנאמן חברת הנדל"ן שלה המליץ לפרקה, ענבל אור מתפרקת מול המצלמות ועונה לשאלות הקשות. אור מבטיחה שתחזיר לכל לקוח את כספו - עד השקל האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מרגישה שהשמיים נפלו עליי", היא מספרת למצלמות "אולפן שישי". "זה קרה בבוקר בהיר אחד שבו היה חשד להעלמות, רק חשד. ואז בום, סוגרים לך את החשבונות". כמו מגדל קלפים, ענבל אור רואה את החברה שלה קורסת מול עיניה. המהלומה האחרונה הגיעה אתמול - המלצה של נאמן החברה לפרק אותה.

"השבר הגדול היה כשהגעתי למשרדים, ראיתי קרוב ל-30 איש חוקרים בתוך המשרדים שלי", היא מספרת. "לא הבנתי מה קורה. הרגע ששבר אותי זה שדיבתי אחרי חקירה שבה לקחו את הטלפונים, לא נתנו לי אפילו לדבר עם הבנות שלי".

"יש לי ארבעה ילדים, הסברתי להם שאמא חזקה, והיא תנצח מול כל העולם. היא חזקה והיא חיה עם האמת שלה. היא הקימה את הדבר הזה בעשר אצבעות, לבד. אני יודעת כל פרט ופרט. אני אנצח".

אור התייחסה לטענות לפיהן יש לה חובות בגובה 40-50 מיליון שקלים: "מי קבע שיש חובות? נאמן שלא בדק שהיה שלוש שעות בחברה? יש לי יותר נכסים מהתחייבויות", היא מבהירה.

"אני לא אפקיר אף לקוח שלי. לכולם אחזיר עד השקל האחרון. עשרות צ'קים חזרו, 10-11 מיליון. אני עשיתי ועושה יומם ולילה בשביל שאנשים יראו את הכסף. צ'ים חוזרים כי בנק מחליט להרוג אותך ולא בגלל שאין לך כסף".

"עשו לי סיכול ממוקד ורצח אופי, גורמים אינטרסנטים בבנק הרגו אותי"

"הבנק עשה פה מהלך חד-צדדי, אינטרסנטי, אישי. הבנק ישלם על כך ובגדול", היא מבהירה. "הרגו אותי, עשו לי רצח אופי. הלו, זו אני שבניתי הכל בעשר אצבעות. לא יכול להיות מצב בעולם שיבוא בנק שהאמנתי בו, וגורמים אינטרסנטיים שמי שילם להם שם למעלה, לראות את זה קורה".

"מה עשיתי לא תקין? בנק ישראל צריך להיכנס כאן לתמונה ולבדוק את הדברים. עושים לי חיסול ממוקד. מי לא מנסה לחסל אותי? אולי יש יזמים שפגעתי להם פרנסה כי מכרתי דירות במחירים נמוכים משמעותית מהם".