עורכות דינה של המתלוננת נגד בוכריס: "היא לא חזרה בה"

ביום שלישי האחרון, עומתו תא"ל אופק בוכריס והמתלוננת המרכזית נגדו בעקבות בדיקת הפוליגרף שעבר הקצין. לאחר העימות, פורסם בחלק מכלי התקשורת כי המתלוננת חזרה בה מהטענה כי נאנסה במהלך העימות. עורכות דינה של המתלוננת שוללות את פרסומים אלו ומבהירות: "היא עומדת על גרסתה שנאנסה"

"המתוננת עומדת על זה שנאנסה" (דו"צ)

"המתלוננת לא חוזרת בה, תא"ל בוכריס אנס אותה": פרקליטותיה של המתלוננת נגד ת"אל אופק בוכריס מבהירות הערב (שישי) כי הפרסומים לפיהם המתלוננת חזרה בה מטענות האונס במהלך העימות - אינן נכונות. "ככל הנראה מדובר במשאלת לב של מאן דהוא, שכן לא היו דברים מעולם", מסרו עורכות הדין ליאת בהר כהן ואביטל דנון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריהן של עורכות הדין, הן הקשיבו לטענות אודות שינוי הגרסה שהגיעו לכאורה ממקורות מוסמכים, אך בדברים אתלו אין שחר. "המתלוננת נגד "תא"ל בוכריס ממשיכה לטעון כי נאנסה על ידו", הן מבהירות. "אנו מציעות להמתין בסבלנות לתוצאות החקירה".

בסוף חודש מרס האחרון פורסם לראשונה בחדשות 2 Online אודות העימות שנערך בין בוכריס לבין המתלוננת המרכזית נגדו. במהלך העימות בין השניים המתלוננת טוענה כי נאנסה על ידו מספר פעמים, תא"ל בוכריזס עמד על גרסתו לפיה לא היו דברים מעולם.

הרקע לעימות היה ממצאי בדיקת הפוליגרף שנערכה לתא"ל בוכריס. אז עורכות הדין של המתלוננת, מסרו כי הפרקליטות הצבאית עדכנה אותן ואת בוכריס כי האחרון נמצא דובר שקר בבדיקה.