חשד: שני כדורסלנים השתתפו בקטטה

שני שחקנים חשודים שתקפו מאבטחים ולוחמי כוחות ביטחון לאחר שהוצאו ממועדון באילת בו בילו. מסרטון שהגיע לידי חדשות 2 Online עולה כי האירוע הפך עד מהרה לקטטה המונית. בית המשפט הורה היום שלא להאריך את מעצרם ושיחרר את שני השחקנים ממעצר

שני שחקני כדורסל מקבוצת הפועל אילת נעצרו לפנות בוקר (שישי) בחשד למעורבות בקטטה שפרצה במועדון ה"קרייזי אלפנט" באילת. שני לוחמי משמר הגבול ומאבטח נפצעו קל והועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים יוספטל באילת. בשעות הערב הורה בית המשפט לדחות את בקשת המשטרה ולשחרר את השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 2:30 התבקשו השניים שבילו במועדון לעזוב אותו, ובמהלך יציאתם החוצה הם דחפו לכאורה את המאבטחים ובליינים נוספים שהיו במקום, והחלו להשתולל. כוח משטרה ומג"ב שהיה במקום עצר את החשודים, אלא שבמהלך המעצר תקפו החשודים את הכוחות ופצעו שלושה מהם באורח קל.

בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online ניתן לראות את המאבטחים מוציאים בכוח את שחקני הכדורסל, ואת הקטטה המתחוללת במקום. מצפייה בסרטון עולה כי בליינים נוספים ועוברי אורח רבים שהיו במקום הצטרפו לקטטה.

שני החשודיםהובאו לדיון בהארכת מעצרם, שם נקבע כי יישארו במעצר עד לשעה 19:00 על מנת להאפשר את סיום הליך החקירה. "המשטרה רואה בחומרה את ההתנהגות והעבירות שביצעו השחקנים והיא תמצה את הדין עם המעורבים", אמר גורם במשטרת ישראל לחדשות 2 Online. "נחקור ונבדוק גם את התנהלות המאבטחים".

הפועל אילת: "קבוצת נערים התגרתה בשחקנים הזרים"

מטעם קבוצת הפועל אילת יצאה הבוקר הודעה לפיה שני השחקנים הם דווקא אלו שהותקפו. "לאורך הערב התגרתה קבוצת נערים בשחקניה הזרים של הקבוצה, דבר שהוביל לעימות שהסתיים על ידי הוצאת השחקנים וחבורת הנערים מיציאות שונות", טענו בקבוצה.

עוד הוסיפו וטענו בהנהלת הקבוצה כי נגנבו ארנקיהם והטלפונים הניידים של השחקנים. "הנהלת הקבוצה רואה בחומרה אירוע זה ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה, לרבות תלונה במח"ש, על מנת למצות את הדין עם האשמים".

הערב הובלו השחקנים להארכת מעצר בבית המשפט השלום באילת. בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרם תוך שהוא טוען שאין ממש בטענת המשטרה שישנה סכנה שהשניים ינסו לשבש הליכי חקירה ושהם מסוכנים לציבור.

ממשטרת מרחב אילת נמסר: "החשודים תקפו שני לוחמי משמר הגבול בצורה ברוטלית וקשה. רק לאחר התערבות מאבטחים ועוברי אורח שהיו במקום נעצרו החשודים. לוחמי מג"ב נחבלו בפניהם ובראשם, ונזקקו לטיפול רפואי. אנו רואים את המעשים בחומרה רבה ונמצה את הדין עם המעורבים".