אישום: נהג בכלבה באלימות אכזרית

תושב ירושלים הואשם בהתעללות קשה בבעלי חיים, לאחר שתועד במצלמות אבטחה כשהוא בועט בכלבה השייכת לבעלת בית אותו שיפץ ומטלטל אותה. שכן, שהבחין בצילומים במקרה, דיווח על כך למשטרה. "נמצה עמו את הדין במלוא החומרה המתבקשת", נמסר מהמשטרה

כתב אישום הוגש הבוקר (שישי) נגד תושב ירושלים בגין התעללות קשה בכלבה. מעשה ההתעללות הקשה התגלה באקראי מתוך צפייה בצילומי מצלמות האבטחה של בניין מגורים בשכונת פת בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המצלמות תיעדו את הנאשם בתחילת השבוע כשהוא מתאכזר בכלבה קטנת מימדים מסוג פקינז. בזמן שהמתין הנאשם למעלית, הוא נראה בועט בכלבה, מטלטל אותה בפראות באמצעות הרצועה במשך מספר דקות ודורך על ראשה. למרבה המזל, הכלבה לא נפגעה.

דייר שראה את הצילומים המזעזעים פנה למשטרה, וחוקרי תחנת מוריה הצליחו לאתר את הנאשם תוך זמן קצר. מדובר בתושב שכונת בית צפאפא.

בית המשפט החליט להותיר אותו במעצר עד החלטה אחרת, ומהמשטרה נמסר כי היא רואה בחומרה את המקרה וכי היא תמצה עמו את הדין עד תום, במלוא החומרה המתבקשת.

"הכלבה הזו היא כל עולמי – תחליף לילדים ולנכדים שלי שלא לידי", סיפרה השבוע בעלת הכלבה לחדשות 2 Online. "זה אדם שהכנסתי אלי הביתה בשביל שיפוץ, וביקש לקחת את הכלבה כדי להראות אותה לבתו בת השמונה, שאני מכירה".

"בשש בערב הוא לקח את הכלבה אליה, ורק ב-2 בלילה, אחרי שביקשתי משכן שיעזור לי, הוא החזיק את הכלבה אליי", הוסיפה האישה. "הבניין מרושת במצלמות, והשכן ראה את ההקלטה ומסר אותה למשטרה. אני לא מבינה איך אדם יכול להיות כל כך רע", הוסיפה, "גם המשפחה שלו הייתה אצלי היום ואמרה שהיא מזועזעת ותומכת בי לגמרי".