מסתמן: בכירים באגד יואשמו ברשלנות בעקבות התאונה בכביש 1

פרסום ראשון: המשטרה צפויה להמליץ להאשים את הנהג בגרימת מוות ברשלנות של 6 נוסעי האוטובוס בכביש 1. ממצאי החקירה: הנהג לא סטה בגלל עיסוק בטלפון. במקביל יומלץ להאשים בכירים באגד ברשלנות, לאחר שלא פעלו להוריד את הנהג מהכביש

זירת התאונה בחודש פברואר (פלאש 90)

חקירת התאונה הקטלנית בכביש 1: במשטרה מתגבשת ההמלצה להעמיד לדין את חיים ביטון, נהג האוטובוס שהיה מעורב בתאונת האוטובוס בכביש 1 בתחילת חודש פברואר האחרון, וכן עובדים בכירים באגד. על פי ממצאי החקירה, תבקש המשטרה להעמיד לדין את ביטון בעבירה של גרימת מותם ברשלנות של 6 מנוסעי האוטובוס ופציעתם של אחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה להעמידו לדין מתגבשת לאחר שבניגוד להערכות קודמות, העלו מממצאי החקירה שנהג האוטובוס לא סטה מנתיבו בגלל עיסוק בטלפון הנייד, אלא מסיבה אחרת. בחקירותיו שינה ביטון את גרסאותיו מספר פעמים ועל כן במשטרה לא מייחסים אמינות גבוהה לדבריו.

נהג האוטובוס חיים ביטון (מרים אלסטר)

6 נהרגו בתאונה הקטלנית (פלאש 90)


באשר לחלקם של בכירים באגד, מתגבשת במשטרה ההמלצה להעמיד לדין ארבעה ואולי אף חמישה בעלי תפקידים בגין רשלנות, לאחר שממצאי החקירה העלו כי ידעו על תלונות שהוגשו נגד ביטון בעבר ועל תאונות שעשה בעבר, ולמרות זאת לא פעלו להורידו מהכביש. בשבוע הבא תקיים הפרקליטות דיון מסכם בממצאי החקירה, אז גם יוחלט האם לקבל את המלצות המשטרה במלואן או רק באופן חלקי.