האב שנחשד באונס - ההתעללות נחשפת

כשבועיים לאחר שהתלוננה בת ה-31 מאשדוד, צפויה המשטרה להגיש כתב אישום נגד אביה החורג של הצעירה שאנס אותה מאז שהייתה בת 11 והכניס אותה להיריון, כמו גם נגד אמה הביולוגית של הצעירה והמאהבת של האב החורג. במהלך החקירה עלה חשד נוסף, לפיו האב החורג התעלל מינית יחד עם המאהבת שלו גם בבתה

אילוסטרציה (רויטרס)

"מסכת של התעללות מינית מזעזעת בתוך המשפחה": המשטרה חשפה היום (חמישי) את פרטי החקירה הסבוכה בגין חשד לאלימות ארוכת שנים באשדוד כלפי קטינה, כיום בת 31, מצד בני משפחתה. במסגרת ההתעללות שעברה, נכנסה הבת להיריון מאביה החורג, וכיום יש לה ילד ממנו, בן 9.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה לפני כשבועיים, כשצעירה בת 31 התייצבה בתחנת המשטרה באשדוד יחד עם נציגת "תאיר", וביקשה להתלונן על אביה החורג ואמה הביולוגית שביצעו בה לטענתה מעשים מגונים ומעשי אינוס, תקיפה ואיומים - כל זאת בהיותה בת 11-26.

בעקבות תלונתה נעצרו בני הזוג ונלקחו לחקירה. תוך כדי חקירת אמה הביולוגית ואביה החורג, נחשף כי גם המאהבת של האב חשודה במעשים כאלו יחד עם החשוד שנעצר - הן כלפי המתלוננת והן כלפי בתה של המאהבת, בעת שהייתה בת 7. כך, הפכה גם בתה של המאהבת למתלוננת נוספת בפרשה.

בתום חקירה, גביית עדויות רבות ואיסוף חומרי חקירה רבים, יוגש בתחילת השבוע הבא כתב אישום נגד שלושת החשודים.

"נלמד אותך מה זה גבר"

מחומר החקירה והעדויות עולה כי כשהמתלוננת הייתה בת 11 הכניסו אותה לכאורה הוריה לחדר השינה ואמרו לה: "נלמד אותך מה זה גבר". האבא קיים איתה יחסי מין בחדר השינה בעת שהאם שהתה גם היא בחדר.

מאז, על פי החשד, חוותה המתלוננת מעשי אינוס של האב באופן יומיומי, בעוד האם השתתפה לפעמים במעשים. בנוסף, סיפרה הבת כי אביה החורג הכה אותה, כשניסתה להקשות עליו בנוגע לקיום יחסי המין.

המתלוננת טענה כי לקראת גיל 21 היא ניסתה להשתחרר מעול האב ולצאת מהבית, אלא שהוא הודיע לה בתגובה כי ברצונו להכניס אותה להיריון על מנת לחזק את הקשר ביניהם. לאחר מספר חודשים היא אכן נכנסה להיריון.

בגיל 26, כשהחליטה לחזור בתשובה, איים עליה לכאורה האב החורג ברצח בשל דרישתה לעזוב את הבית ולהתחתן עם אדם דתי. לפני כחודש היא הכירה בחור בשידוך, והשניים נישאו. לדבריה, בשלב הזה גמלה בלבה ההחלטה לחשוף בפני בעלה את כל שאירע לה. הוא גילה תמיכה מלאה ברעייתו ועודד אותה לפנות למרכז לנפגעות תקיפה מינית.