המטפלת מהפעוטון באשקלון חשודה שטלטלה ילדים נוספים

כ-3 חודשים לאחר שחשפנו כאן סרטון קשה המתעד מטפלת בפעוטון באשקלון מטלטלת פעוטה בת שנה וחצי, עולה מחקירת המשטרה כי היא חשודה במקרים נוספים של טלטול ילדים באותו פעוטון. התיק בעניינה של המטפלת הועבר לפרקליטות - והיא מצויה במעצר בית. "אנחנו לא מופתעים כלל", סיפרו הוריה של הפעוטה שטולטלה ושנראית בסרטון

חשד למקרים נוספים של טלטול פעוטות - באותו הגן: כשלושה חודשים לאחר שחשפנו כאן תיעוד קשה של מטפלת בפעוטון באשקלון כשהיא מטלטלת פעוטה בת שנה וחצי ומטיחה את ראשה במזרן על מנת שתירדם, לחדשות 2 Online נודע כי המטפלת חשודה במקרים נוספים של טלטול פעוטות באותו הגן בו הועסקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשלושת החודשים האחרונים נערכה במרחב לכיש של המשטרה חקירה ממושכת ומעמיקה במהלכה צפו החוקרים בחומרים שהגיעו לידיהם מהפעוטון, מהם עלה כי המטפלת החשודה נהגה באותו אופן לא רק כלפי הפעוטה בת השנה וחצי שנראית בסרטון, אלא גם כנגד פעוטות נוספים בגן.

ממשטרת ישראל נמסר כי תיק החקירה הועבר לעיון והחלטת הפרקליטות (דרום) לאחר ביצוע חקירה מקיפה ויסודית. לבקשת המשטרה, המטפלת שוחררה ושוהה במעצר בית, וכמו כן, נאסר עליה ליצור קשר עם ההורים בפעוטון בו הועסקה.

"מאז שהמקרה שלנו פורסם, שמענו על הורים שהוציאו את הילדים שלהם מהגן והעבירו אותם לגן אחר", סיפרו הוריה של הפעוטה שנראית בסרטון בשיחה עם חדשות 2 Online. "שמענו שהורים נחשפו למה שאירע גם לילדים שלהם בגן והגישו תלונות נגד המטפלת. אנחנו לא מופתעים בכלל".

המטפלת תועדה מטיחה את ראשה של הפעוטה במזרן

בינואר האחרון חשפנו כאן בחדשות 2 Online כי זוג הורים מאשקלון נדהמו לגלות שהמטפלת בפעוטון בו שהתה בתם הקטנה בת השנה וחצי, טלטלה והכתה אותה על מנת להשכיבה לישון. בתמונות הקשות של המקרה, נראית המטפלת רוכנת מעל הפעוטה, מסובבת ומטלטלת אותה שוב ושוב - ואף מטיחה את ראשה במזרן על מנת שתירדם.

בצילומי מצלמות האבטחה המותקנות בגן שהגיעו לידי ההורים, נראית גם סייעת נוספת שעובדת בגן, חולפת בסמוך ורואה את המתרחש - אך אינה מתייחסת לנעשה. במשך כל אותו זמן, הפעוטה בוכה - והמטפלת ממשיכה לסובב אותה בחוזקה ולהטיח את ראשה במזרן.

אחת הסייעות שהבחינה במתרחש - ולא הגיבה (מצלמות אבטחה)


"הזדעזענו כשראינו את התמונות", סיפרו אז הוריה של הפעוטה בשיחה עם חדשות 2 Online, "היא ישבה עליה, כיסתה לה את הפנים עם שמיכה ומשכה לה בשיער, טלטלה אותה והטיחה את ראשה במזרן שתירדם. ככה זה נמשך חצי שעה".

"לפני המקרה ביקשנו מצוות הגן שינסו להרדים אותה כי שמנו לב שהיא לא ישנה בגן וחוזרת הביתה עייפה מאוד", מספרת האם, "ביקשנו שיישבו לידה וילטפו אותה עד שתירדם, לא חשבנו שישתמשו באלימות".