בגלל חניה: סכסוך בין שכנות הסתיים באלימות

תושבת חדרה חסמה עם מכוניתה את הכניסה לבניין שבו היא מתגוררת למטרת פריקת ציוד. מנהלת ועד הבית בבניין ביקשה מהאישה להזיז את רכבה והדבר התגלגל לתקרית אלימה. המשטרה פתחה תיק לשתיים בגין תקיפה שנסגר מחוסר עניין לציבור, וכעת אחת המעורבות מבקשת לשנות את עילת הסגירה ולבטל את הרישום המשטרתי

סכסוכי שכנים נחשבים לעניין נפוץ במיוחד, אולם במקרים חרגים למדי הם מסתיימים באלימות. בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 Online תועדה תגרה בין שתי שכנות - רק בגלל מחלוקת על חניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת האירוע שהתרחש במגרש חנייה סמוך לבניין המגורים בו מתגוררות השתיים בחדרה, מכוניתה של אחת השכנות חסמה את הכניסה והפריעה לפריקה של כדים דקורטיביים ללובי הבניין. מנהלת ועד הבית, ביקשה ממנה להזיז את הרכב ומכאן העימות התפתח לקטטה שתועדה.

עו"ד דן נתיב

לשתי הנשים נפתחו תיקים במשטרה בגין התקיפה, ובהמשך הם נסגרו בשל חוסר עניין לציבור. אחת המעורבות ביקשה לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה ולבטל את הרישום המשטרתי.

"המקרה שבפנינו ממחיש את הקלות הבלתי נסבלת בה נפתחים תיקי חקירה במסגרת סכסוכי שכנים", הסביר עו"ד דן נתיב המייצג את אחת המעורבות בקטטה. "הם נפתחים נגד אזרחים שומרי חוק ללא עוול בכפם. הדבר גם ממחיש את הקלות בה נסגרים תיקי חקירה כנגד אנשים אלימים ש'מצפצפים' למעשה על החוק ועושים במרחב הציבורי כשלהם. מתיעוד האירוע ניתן להתרשם כי כל חטאה של מרשתי היה לפעול באופן אינסטינקטיבי להגנתה מן המתקפה של שכנתה".

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il