בן 13 נאנס, האח הצית את בית האנס

משפחתו של קטין, שהיה קורבן לאונס, דרשה להרחיק את עבריין המין שתקף את בנה מהעיר שבה הם גרים, בקשתם לא נענתה - ובתגובה הצית אחיו של הקורבן הצית דלת ביתו של העבריין. האח המצית נאשם כעת בעבירות של הצתה ליד מתקן גז וקשירת קשר לביצוע פשע. לפי שעה, החשודים שוחררו למעצר בית

בבית המשפט מתנהל בימים אלה תיק חמור נגד ספר שהגיע לספר כלה בחתונתה, ולאחר שסיים את עבודתו, ככל הנראה, תקף מינית את אחד האורחים, קטין בן 13. לבית המשפט הוגש נגדו כתב אישום חמור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

משפחתו של הקורבן, ששמעה כי העבריין נשלח למעצר בית, דרשה כי יורחק מהעיר בה גר גם הקורבן, אך בקשתם סורבה. אז החליט אחיו של הילד לעשות מעשה, ויחד עם חבר הגיע לבתו של עבריין המין. השניים הציתו את דלת הבית.

"מרשי פעל כפי שפעל מאחר שאותו מתלונן אנס בנסיבות קשות וחמורות ביותר את אחיו", אמר עורך דינו של האח. השניים תועדו, מצלמות האבטחה הסגירו אותם וגם נגדם הוגש כתב אישום בגין הצתה וביצוע פשע.

"בין המצית לקורבן התגלה סכסוך": הניסוח הזה העלה תרעומת מצד הסניגור וגם מצד בית המשפט. "כתב האישום לא מבטא את העובדות - אינוס של המתלונן", הוסיף עורך הדין. האח הנוקם ושותפו שוחררו למעצר בית בתום הדיון.