תיעוד: טלטל כלבה בחדר המדרגות

גבר מאזור ירושלים יואשם מחר בהתעללות קשה בבעלי חיים, לאחר שתועד במצלמות אבטחה כשהוא בועט ומטלטל כלבה השייכת לבעלת בית אותו שיפץ. שכן, שהבחין בצילומים במקרה, דיווח למשטרה. "אני לא מבינה איך אפשר להיות כל כך רע", אמרה בעלת הכלבה המזועזעת לחדשות 2 Online

כתב אישום יוגש מחר (חמישי) נגד תושב ירושלים שנעצר בחשד להתעללות קשה בכלבה. מעשה ההתעללות הקשה התגלה באקראי מתוך צפייה בצילומי מצלמות האבטחה של בניין מגורים בשכונת פת בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעת שהמתין למעלית נראה החשוד בועט בכלבה ומטלטל אותה בפרעות באמצעות הרצועה במשך כמה דקות, עד שנכנס איתה לתוך המעלית. למרבה המזל, הכלבה לא נפגעה.

הדייר שראה את הצילומים המזעזעים פנה למשטרה, וחוקרי תחנת מוריה הצליחו בתוך זמן קצר לאתר את החשוד, תושב שכונת בית צפאפא הסמוכה. הוא נעצר שלשום, ומחר יוגש נגדו כתב אישום על התעללות קשה בבעלי חיים.

"הכלבה הזו היא כל עולמי – תחליף לילדים ולנכדים שלי שלא לידי", סיפרה בעלת הכלבה לחדשות 2 Online, "זה אדם שהכנסתי אלי הביתה בשביל שיפוץ, וביקש לקחת את הכלבה כדי להראות אותה לבתו בת השמונה, שאני מכירה".

"בשש בערב הוא לקח את הכלבה אליה, ורק ב-2 בלילה, אחרי שביקשתי משכן שיעזור לי, הוא החזיק את הכלבה אליי", המשיכה האישה. "הבניין מרושת במצלמות, והשכן ראה את ההקלטה ומסר אותה למשטרה. אני לא מבינה איך אדם יכול להיות כל כך רע", הוסיפה, "גם המשפחה שלו הייתה אצלי היום ואמרה שהיא מזועזעת ותומכת בי לגמרי".