בגלל דוח? ראש המועצה הותקף

אירוע חריג נרשם בבניין מועצת עמק לוד כשקבוצת חשודי החלה להתפרע ולגרום נזק לרכוש. כשהגיע ראש המועצה למקום, תקפו אותו החשודים ופצעו אותו קל. הרקע לאירוע נבדק אך עולה החשד כי הגורם למעשים הוא סכסוך על רקע בניה עם החשודים, בני משפחה אחת

מהומה בבניין המועצה (לוי הלפרין)

ראש המועצה האזורית עמק לוד דוד יפרח הותקף היום (רביעי) בכפר חב"ד על ידי מספר חשודים ונפצע קל. המשטרה עיכבה לחקירה שלושה חשודים והחלה בבדיקת הרקע לאירוע, אך עולה החשד כי מדובר בסוגיות בנייה שעוררו את זעמם של החשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה התרחשה בעת שביקש ראש המועצה להיכנס ללשכתו, שם תקפו אותו החשודים. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בבני משפחה אחת ממשמר השבעה שנתקלו בבעיות בנייה והגיעו למועצה להיפגש עם פקח הבניה, אז פרצה המהומה. עוד עולה מהחקירה כי החשודים התפרעו בתוך בניין המועצה ופגעו ברכוש, אז הגיע ראש המועצה למקום. כתוצאה מהאירוע הוא סבל מחתך בראש ופנס בעין, אך לא נזקק לטיפול רפואי נוסף.

המשרד בו התפרעו החשודים (לוי הלפרין)

מלשכתו של ראש המועצה האזורית עמק לוד נמסר כי הם עדיין המומים מהאירוע החריג. "זו הפעם ראשונה שזה קורה לנו, זה אירוע אלים שאסור שיחזור", אמר מנכ"ל מועצת עמק לוד שאול צבעוני. "כאות מחאה אנו שוקלים להשבית את הפעילות בוועדה לתכנון ובנייה של עמק לוד. לא נתפשר על יישום החוק לא נפחד מאיומים".