ת"א: חשד לאונס במסיבת פורים

המשטרה חוקרת שתי תלונות שונות על תקיפה מינית במסיבת פורים שאירעה בהיכל התרבות בת"א. על פי החשד, במקרה אחד נאנסה אישה ובמקרה אחר בוצע באישה מעשה מגונה לכאורה. המשטרה אספה את צילומי מצלמות האבטחה במקום, אך עדיין לא עצרה חשודים. אחד המקרים הנחקרים עורר סערה ברשת, לאחר שהמתלוננת פירטה על האירוע בפייסבוק

היכל התרבות בת"א, ארכיון (פלאש 90)

הרשת סערה - והמשטרה פתחה בחקירה: אישה שכתבה פוסט בפייסבוק על מעשה מגונה שבוצע בה במסיבת פורים בהיכל התרבות בתל אביב, התלוננה על כך גם במשטרה. בתוך כך, אישה נוספת הגישה למשטרה תלונה על אונס שאירע לכאורה באותה מסיבה ביום חמישי שעבר. המשטרה חוקרת את שתי התלונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקרי המשטרה כבר אספו ראיות בהיכל התרבות בתל אביב, לרבות צילומים ממצלמות האבטחה במקום, אבל עדיין לא נעצרו חשודים במעורבות בשני המעשים.

בפוסט שהעלתה האישה לעמוד הפייסבוק שלה, וזכה למאות שיתופים, היא כתבה כי בזמן שהמתינה לחברתה מחוץ לשירותים, "יצא משירותי הגברים גבר שאינו מוכר לי, ניגש אליי ובלי להוציא מילה מפיו הרים אותי באוויר כאשר הוא אוחז בישבני והתחיל לסחוב אותי לאזור חשוך בקצה המסדרון שבו אין אנשים".

"התחלתי להילחץ, צעקתי עליו שיעזוב אותי, אך הוא המשיך להתעלם, ובמבט קר ונחוש המשיך לסחוב אותי לקצה המסדרון (כאשר ידיו אוחזות בי מתחת לחצאית אשר לבשתי)", היא הוסיפה. "למזלי הגדול והרב, רגע לפני שהוא מבצע בי את זממו, הופיע בעלה של חברתי, התקדם במהירות לכיווני ובאותה שנייה הבחור שתקף אותי, זרק אותי לרצפה וברח חזרה אל תוך המסיבה".

האישה סיפרה כי היא הזמינה משטרה למקום וכי שוטרת ערכה עימות בינה לבין התוקף. "כאשר הוא נשאל מדוע עשה את מה שעשה, ענה כי יש לו עבר בשירות הביטחון, התנצל מספר פעמים, והגדיל לעשות חברו שעמד לידו כאשר אמר: 'הוא בחור טוב'", היא ציינה. "לאחר העימות הגעתי לתחנת המשטרה לב דיזנגוף, שם הגשתי תלונה על תקיפה נגד הגבר שתקף אותי".