המתלוננת נגד בוכריס חזרה לזירה

על רקע העימות בין תת אלוף אופק בוכריס למתלוננת נגדו, נלקחה המתלוננת בליווי חוקרי מצ"ח לבסיס על מנת לסמן לחוקרים היכן בוצעו לטענתה התקיפות. במקביל התייחסה עורכת דינה של המתלוננת לעימות ואמרה כי הוא היה קצר, אבל אמוציונלי

עימות קצר אבל אמוציונלי. תא"ל בוכריס (פלאש 90)

מוקדם יותר היום (שלישי) התייצבו תת אלוף אופק בוכריס החשוד בביצוע עבירות אונס והמתלוננת נגדו לעימות בו חזרו השנים על גרסאותיהם. בטרם העימות, נלקחה המתלוננת על ידי חוקרי מצ"ח לבצע "הצבעה", במהלכה היא צולמה על ידי החוקרים כשהיא מצביעה על המקומות בבסיס שם לטענתה, פגע בה בוכריס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העימות בין השניים היה קצר וערך פחות משעה ובמהלכו חזרה המתלוננת על טענותיה ובוכריס מצידו חזר על הכחשותיו. "היא יצאה משם מחוזקת", אמרה עורכת דינה של המתלוננת. "היה עימות לא ארוך אבל אמוציונלי. הסיטואציה היא קשה אבל המתלוננת מאוד חזקה ועומדת מאחורי האמת שלה".

העימות נערך על רקע ממצאי בדיקת הפוליגרף, שהעלתה כי בוכריס נמצא דובר שקר. עורכות הדין של המתלוננת, ליאת בהר כהן ואביטל בן-נון, מסרו לפני כשבועיים כי הפרקליטות הצבאית עדכנה אותן ואת בוכריס כי האחרון נמצא דובר שקר בבדיקה.

זמן קצר לפני כן פורסם בחדשות 10 כי בוכריס נמצא דובר אמת בשלוש מתוך ארבע שאלות פוליגרף, ובעקבות הפרסום הבהירו בפרקליטות הצבאית לבאות כוחה של המתלוננת כי היא זו שנמצאה דוברת אמת בעוד התא"ל נכשל בבדיקה. עוד לפני כן דווח במהדורה המרכזית כי חלק מתוצאות בדיקת הפוליגרף שערך בוכריס בשבוע שעבר היו "בעייתיות".

בצאתו מבדיקת הפוליגרף לא נמסרו לבוכריס או לפרקליטיו תוצאות הבדיקה, אך יומיים לאחר מכן זומן לחקירה שלישית במשרדי מצ"ח ושם הוא עומת עם תוצאות הבדיקה. פרקליטיו של בוכריס סירבו להגיב לדיווח על הבעייתיות של חלק מהתוצאות.