המייל שעלול לסבך את משה איבגי

משה איבגי נחקר היום בחשד לעבירות מין בשלוש נשים, כשהוא מתעקש כי לא היה מודע לכך כי הוא מטריד אותן. החוקרים הגיעו למייל ששלחה תלמידת משחק לשעבר שלו, בו סיפרה לחברה כי איבגי שאל אותה שאלות אינטימיות ואף ניסה לנשקה - דברים שבעטיים החליטה לעזוב את הלימודים. מספר דו-ספרתי של נשים טוענות שהוטרדו על ידו

איבגי. הולך ומסתבך. (פלאש 90)

משה איבגי נחקר בחשד להטרדות מיניות של שלוש נשים, שתיים מהן עובדות בתאטרון חיפה שם עובד איבגי. מדובר בהטרדות מין ברף התחתון ולטענת השחקן הוא לא היה מודע לכך שמדובר בהטרדות, וכי מדובר במגעים ולא ביחסי מין, שהיו בהסכמה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על אף שמדובר בשלוש מתלוננות בלבד, חוקרי המשטרה הצליחו להגיע למספר דו ספרתי של נשים הטוענות כי איבגי הטריד אותן מינית. בין היתר הגיעו החוקרים למייל ששלחה תלמידת משחק לשעבר לחברתה, בו סיפרה כי איבגי נהג לשאול אותה על האופן בו קיימה יחסי מין עם בן זוגה ואף ניסה לנשק אותה ולגעת בה. הצעירה סיפרה כי בעקבות המעשים, ויתרה על חלום המשחק ועזבה את הלימודים.

איבגי יידרש לחקירות נוספות, בהן צפוי גם עימותים עם המתלוננות. במשטרה סבורים כי הממצאים שקיימים אצלם מספקים לכתב אישום. היום נשלח השחקן למעצר בית, לאחר שהחוקרים רמזו לעורכי דינו כי אלמלא יסכים לכך יישלח להארכת מעצר בבית משפט.

השחקן התייצב הבוקר ביאח"ה (היחידה הארצית לחקירות הונאה) ויצא מחדר החקירות רק בשעות הערב לאחר 9 וחצי שעות. בשלב זה מיוחסות לאיבגי עבירות של הטרדות מיניות. בתום החקירה הוא נשלח למעצר בית למשך חמישה ימים.