"אור רשמה דירות על שם בנותיה"

עורך הדין איתן ארז שמונה לנאמן של חברת הנדל"ן שבבעלות אור במסגרת הליך הקפאת ההליכים בה היא נתונה, ביקש מבית המשפט לבדוק את הטענות לפיהן היזמית ניסתה להבריח נכסים. על פי דבריו של ארז, היא רשמה שתי דירות בפרויקט יוקרתי על שם בנותיה הקטינות, בנוסף ל-4 דירות נוספות שרשמה על שמה

ענבל אור ממשיכה להתסבך (יונתו סינדל / פלאש 90)

הנאמן שהוצמד לחברת הנדל"ן של ענבל אור במסגרת הליך הקפאת ההליכים נגדה טען הבוקר (שלישי) כי היזמית רשמה שתי דירות על שם בנותיה הקטינות  - מה שמעלה את החשד לניסיון להברחת נכסים. הנאמן, עו"ד איתן ארז, דרש מבית המשפט לאסור על עסקה הקשורה בדירות אלו, כמו גם ב-4 דירות פנטהאוז הרשומות על שמה של אור באופן אישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לבעלת השליטה זכויות אישיות ב-4 פנטהאוזים ברמת גן", אמר ארז לבית המשפט וטען כי נודע לו שלבנותיה הקטינות, זכויות במקרקעין בפרויקט שנקרא "מגדלי הצעירים". "מטבע הדברים, לבנותיה הקטינות של בעלת השליטה אין אפשרות לרכוש זכויות בנכס מקרקעין ולכן אני סבור כי זכויות אלו למעשה נרכשו על ידי בעלת השליטה והן בבעלותה", טען ארז בפני בית המשפט.

השופט איתן אורנשטיין קיבל את הבקשה באופן זמני עד לדיון מלא בבקשה. מטעמה של אור נמסר בתגובה: "אין בכוונתנו לנהל דין ודברים מול הנאמן מעל גבי התקשורת. התייחסות חברת אור סיטי לטענות הנאמן תבוצע במסגרת המענה לבית המשפט".

הטענות החמורות שהעלה עו"ד ארז הגיעו כשבוע לאחר הדיון בעניינה של אור בבית המשפט המחוזי בתל אביב, אז ביקש השופט מהיזמית להסכים להליך הקפאת ההליכים נגד חברתה. אור מצידה הציגה פתרונות אחרים למצב בדמות השקעה של חברת חיצונית שתהפוך לשותפתה בפרויקטים. בית המשפט לא קיבל את הצעתה.