גבר בן 37 נורה ביפו ונפצע בינוני-קשה, הרקע פלילי

כוחות מד"א ומשטרה הגיעו לדרך בן צבי בתל אביב בעקבות דיווח על אדם שנפצע מירי. לאחר בדיקה מהירה הבינו חוקרי המשטרה כי הפצוע נורה ברחוב התחייה ביפו, ונמלט רגלית עד שנפל. המשטרה פתחה בחיפושים אחר היורה בזמן שאנשי מד"א פינו את הפצוע לבית החולים. הסיבה לירי: סכסוך בין עבריינים

גבר בן 37 נורה הבוקר (רביעי) ברחוב התחייה ביפו. פרמדיקים של מד"א פינו אותו לבית החולים וולפסון בחולון כשהוא ירוי בפלג גופו העליון ומצבו בינוני-קשה. המשטרה מדווחת כי הרקע למעשה פלילי והיורה נמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 07:20 בבוקר התקבלה במוקד מד"א קריאה על גבר בשנות ה-30 לחייו שנפצע מירי בדרום תל אביב. יחד עם הפרמדיקים נשלחו לזירת האירוע גם כוחות משטרה גדולים מחשש שמדובר בפיגוע. עם הגעת הכוחות לזירה, העניקו אנשי ההצלה טיפול רפואי לפצוע, שסבל מפצעי ירי בחזה ובגב, ופינו אותו לבית החולים.

המשטרה: הרקע פלילי (עזרי עמרם)

אנשי ההצלה מצאו את הפצוע בדרך בן צבי בתל אביב, לשם ככל הנראה נמלט במהלך התקרית. בזמן שהפצוע טופל על ידי אנשי מד"א, כוחות המשטרה החלו בחקירת האירוע והסיקו במהרה כי הרקע למעשה הוא פלילי. השוטרים פתחו בחיפושים וסריקות אחר היורה שנמלט מהמקום. הפצוע הוא אדם המוכר למשטרה, מה שמעלה את הסברה כי מדובר בסכסוך בין עבריינים.

רק לפני יומיים צעיר בן 26 נפצע קשה באירוע דומה בחולון. מפרטי החקירה עלה כי הוא נורה על ידי אדם שרכב על אופנוע בסמוך לבניין העירייה. גם במקרה הזה נסיבות המקרה עדיין לא ברורות.