האב החורג החשוד באונס וכליאה: "היחסים היו בהסכמה"

אמש נחשפה פרשה מטרידה, כאשר אישה בת 31 טענה שאביה החורג נהג לאנוס אותה מאז שהייתה בת 11 ואף נולד לה ילד ממנו. האב, החשוד גם בכליאתה לתקופות ארוכות, טען להגנתו במשטרה: "לא קיימנו יחסי מין כשהייתה קטינה, היא רצתה עוד ילד ממני". מעצרו הוארך בשבעה ימים

אילוסטרציה (חיים ריבלין)

החשד להתעללות בתוך המשפחה - גרסת האב החורג: אתמול (ראשון) עצרה משטרת אשדוד גבר לאחר שבתו החורגת טענה כי אנס אותה במשך כ-15 שנים, עוד מאז שהייתה בת 11. לדבריה, לשניים נולד ילד - כיום בן 9 - ואביה החורג נהג גם לכלוא אותה יחד עם אמה. בחקירתו במשטרה טוען האב להגנתו: לא קיימנו יחסי מין כשהייתה קטינה - והביא כ"הוכחה" את גילו של הילד. למרות זאת, מעצרו של הגבר ושל בת זוגו - אמה הביולוגית של המתלוננת - הוארך בשבעה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האב החורג נחקר במשטרה וטען כי היחסים עם המתלוננת - כיום בת 31 - היו בהסכמה. לדבריה, לעומת זאת, המעשים בוצעו בניגוד לרצונה עוד מאז שהייתה בת 11 ועד שהגיעה לגיל 26.

עוד הצהיר האב החורג כי הקשר בין השניים היה רומן ואף אמר כי המתלוננת רצתה עוד ילד ממנו. חקירתם של האב החורג ובת זוגו - אמה הביולוגית של האישה - נמשכת. בית המשפט הורה היום להטיל צו איסור פרסום על החקירה וקבע כי אין לחשוף את פרטי המעורבים

המתלוננת: האם לא מנעה את המעשים (רויטרס)

גם האם חשודה בשיתוף פעולה

עו"ד יחיאל לאמש שמייצג את החשוד אמר לחדשות 2 Online: "זה אולי סיפור הזוי ומזעזע, אבל מבחינת החוקיות על פי גרסתו של מרשי אין בעיה חוקית. לגבי העיתוי, המתלוננת התחתנה לפני 3 שבועות ועברה לגור עם בן זוגה החדש. כולם היו בחתונה כולל מרשי. לאחר החתונה החשוד המשיך לבקר את הילד, והבחין כי בשבועות האחרונים הוא קצת הוזנח ומצבו הדרדר. סביב זה התגלע סכסוך והיא החליטה שהוא לא יראה אותו יותר ואז גם הגישה תלונה".

עוד הוסיף הפרקליט: "אין מחלוקת על כך שהילד הוא בנו, המשפחה כולה יודעת על כך, הוא קורא לו אבא". כמו כן הוא ציין כי החשוד עדיין מתגורר עם בת זוגו, אמא הביולוגית של המתלוננת: "טענתו המרכזית היא שכל המעשים היו בהסכמה ושהיו מעל לגיל 21 ובהסכמה ולא בכוח. לגבי הכליאה הוא אומר שלא היה ולא נברא, גם בבקשת המעצר אין לזה ביטוי, מדובר על עבירות מין, מעשי סדום ואונס. החשוד אומר כי בשלב מסוים היא אף ביקשה ממנו להביא לה ילד נוסף, דבר שמראה על כך שלא היה זה ללא רצונה".

בתלונתה במשטרה סיפרה האישה כי כתוצאה מאחד ממעשי האונס נכנסה האישה להיריון ונולד לה ילד, שהיום הוא בן 9. המשטרה, שעצרה את האב החורג, מייחסת לו בשלב זה שורה ארוכה של מעשי אונס ומעשים מגונים. גם אמה הביולוגית של המתלוננת חשודה בשיתוף פעולה.