חשד לרצח והתאבדות: גופות גבר ואישה נמצאו מוטלות בבית ביישוב בשפלה

גופות גבר ואישה בני 56 ו-53 נמצאו מוטלות בבית במושב זיתן שבשפלה בכשעליהן סימני ירי. בתם, בת 17, שבה לבית ומצאה את הוריה מוטלים על הקרקע כשהם ירויים. החשד: מדובר ברצח והתאבדות

חשד לרצח והתאבדות בקרב בני זוג: גופותיהם של גבר בן 56 ואישה בת 53 נמצאו היום (ראשון) כשהן מוטלות על רצפת ביתם במושב זיתן הסמוך ללוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונית עולה כי הגבר, המחזיק בכלי נשק ברישיון, היה מחוסר עבודה בתקופה האחרונה בשל בעיה בריאותית שממנה סבל. החל משעות הבוקר ניסו שלושת ילדיהם ליצור קשר עם בני הזוג בטלפון - אך ללא הצלחה.

בשעות הצהריים שבה בתם בת ה-17 הביתה מבית הספר. בתחילה היא ראתה את אמה שרועה על רצפת חדר האוכל כשהיא ירויה בפלג גופה העליון. לאחר מכן הבחינה באביה ירוי בראשו במרפסת השירות.

זיתן, היום (חדשות 2)

עוד עולה כי המשפחה לא היתה מוכרת לשירותי הרווחה, וכי מעולם לא התקבלו תלונות במשטרה בנוגע לאירועים כלשהם בקרב בני הזוג. שלושת ילדיהם של השניים הביעו זעזוע גדול וסיפרו כי האווירה בבית לא העידה על אפשרות שאירוע מסוג זה עלול להתרחש. במשטרה ממשיכים בבדיקת כל כיווני החקירה האפשריים, כשהחשד המרכזי הוא רצח והתאבדות בין בני הזוג.

רק לפני ארבעה ימים, נמצאה גופת גבר כבן 30 סמוך לרכב שרוף בשטח חקלאי בין קיבוץ אושה לקריית אתא שבמועצה האזורית זבולון. לאחר שדווח על מציאת הגופה במקום, הגיעו לאזור כוחות משטרה. נסיבות המוות טרם התבררו, אולם נבדק החשד לפיו מדובר ברצח על רקע סכסוך בין עבריינים. חקירת המקרה הועברה ליחידה המרכזית במחוז חוף.

"קיבלנו דיווח ממוקד איחוד הצלה על אדם מחוסר הכרה בשדות הסמוכים לקיבוץ אושה", מסר נפתלי רוטנברג, מנהל איחוד הצלה כרמל. "כשהגעתי למקום זיהינו גופת גבר כבן 35. לצערנו לא ביצענו פעולות החייאה ומותו נקבע במקום. כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום לחקור את נסיבות האירוע‎".