התינוק שטולטל שוחרר מבית החולים

דניאל חיים גרסון, התינוק בן 4 החודשים שעל פי החשד טולטל על ידי המטפלת שלו, שוחרר היום מבית החולים כעבור שבועיים וחצי בהם היה מאושפז. הוריו הודו לצוות הרפואי: "קיבלנו טיפול מסור וחיבוק גדול שעזר לנו". המטפלת מכחישה שפגעה בתינוק וטלטלה אותו

חדשות טובות מבית החולים: התינוק דניאל חיים גרסון בן ה-4 חודשים, שעל פי החשד טולטל על ידי המטפלת שלו - ואושפז במרכז שנייידר לרפואת ילדים לפני כשבועיים וחצי, שוחרר היום לביתו מבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

״דניאל חיים משתחרר היום מבית החולים", אמר אביו עידן בהתרגשות, "אמנם יש לנו דרך ארוכה לשיקום, אך כל הטיפול המסור שקיבלנו, כל התפילות של עם ישראל, התהודה הגדולה, החיבוק הגדול, הביאו לרגע מרגש זה״.

״אני זוכר את היום שדניאל חיים הגיע אלינו, היינו מאד מודאגים", מסר ד"ר אלחנן נחום, מנהל היחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר לרפואת ילדים. "היום, כמעט בלתי נתפס לראות אותו ככה, אין ספק שבעתיד הוא יחזור לעצמו".

"אני מאושר לראות את דניאל חיים יוצא הביתה, ילד בריא וחייכן, מאחל למשפחה שיגדלו אותו באושר״, מסר פרופ׳ שי אשכנזי, מנהל מחלקת ילדים א׳ במרכז שניידר לרפואת ילדים.  לפני כשבועיים וחצי הגיע למרכז שניידר התינוק דניאל חיים בן ה-4 חודשים ואושפז ביחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר כשהוא מונשם ומורדם.

בשבוע שעבר, הוארך מעצר הבית של סימונה רז, המטפלת החשודה בטלטול התינוק. "היא (אמו של דניאל) רצתה להשאיר אותו אצלי עד 13:30, והשאירה אותו כל יום עד שעות מאוחרות", סיפרה. "הוא בא אליי וטיפלתי בו במסירות רבה". פרקליטה של המטפלת, עו"ד ששי גז, הוסיף: "מרשתי לא פגעה בילד, לא נגעה בו. היא טיפלה בו במסירות רבה מאוד, והשחרור שלה והמשך החקירה מעידים על כך".