"קמפיין הנאנסות": מסמך האסטרטגיה של מוטי מורל נחשף

לאחר שביהמ"ש העליון קבע כי יועץ התקשורת מוטי מורל הגה קמפיין להשחרת עו"ד אורי דניאל כאנס, במסגרת תוכנית שכונתה "קמפיין הנאנסות", "גלובס" חושף היום מסמך שהוכן במשרדו של מורל, ממנו עולה כי לאסטרטגיה של מורל היו 3 מטרות - שעו"ד אורי דניאל היה רק אחת מהן

מסמך האסטרטגיה של מוטי מורל (גלובס)

התפתחות נוספת בפרשת "קמפיין הנאנסות" של מוטי מורל: אחרי שבית המשפט קבע בתחילת השבוע כי יועץ התקשורת מוטי מורל הגה קמפיין לפגיעה בשמו הטוב של עורך דין אורי דניאל במסגרת התוכנית שכונתה "קמפיין הנאנסות", היום (רביעי) נחשף ב"גלובס" מסמך ממנו עולה כי לאסטרטגיה היו שלוש מטרות, מהן עורך דין דניאל היה רק אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחת משתי המטרות הנוספות הייתה העמותה "המרכז לנפגעי כתות" - עמותה שייתכן ומורל לא חש חיבה יתרה אליה עוד בטרם פגש בקבוצת המתלוננות ששכרה את שירותיו, מתוקף היותו פעיל ידוע ומוכר בסיינטולוגיה. מעט לאחר הכנת המסמך פורסם תחקיר לא מחמיא על העמותה בעיתון גדול, שתאם את "קווי המתאר" של קמפיין הנגטיב שתוכנן במשרדו של מורל.

מוטי מורל (יום חדש, תכנית הבוקר של קשת)

המטרה השנייה היא ח', פורשת נוספת מן הקבוצה שלה היו שייכים עורך דין דניאל והמתלוננות. מעט לאחר שכירת משרדו של מורל, פתח גורם עלום כלשהו בלוג שהוקדש להכפשתה של ח', תחת השם "גברים פגועי ח'". בבלוג מתוודים קורבנותיה כביכול של "הנוכלת והמתחזה" על הנזקים שהסבה להם "אשת-הנחש".

מגע ידה המלטף, דומה הוא להכשתו של נחש פתן. זהו מגע רגעי שבו מוחדר רעל הריקבון של נשמתה הנבובה", נכתב בבלוג, "אני מזמין אתכם לשתף ולחשוף את החוויה המזעזעת של היות לכודים ברשתה של האישה בעלת אלף פרצופי השאול".