"טיפלתי בדניאל במסירות רבה"

סימונה רז, המטפלת החשודה בטלטול התינוק דניאל גרסון, הגיעה לבית משפט השלום בפתח תקווה שם הוחלט להאריך את מעצר הבית שלה עד ליום ראשון. "לא פגעתי בדניאל", היא אמרה לחדשות 2 Online עם תום הדיון, "אמו השאירה אותו כל יום עד שעות מאוחרות"

מעצר הבית של סימונה רז, המטפלת החשודה בטלטול התינוק דניאל גרסון בן ה-4 חודשים, הוארך היום (רביעי) עד יום ראשון. עם תום הדיון, הבהירה רז לחדשות 2 Online: "לא פגעתי בדניאל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא (אמו של דניאל) רצתה להשאיר אותו אצלי עד 13:30, והשאירה אותו כל יום עד שעות מאוחרות", היא הוסיפה. "הוא בא אליי וטיפלתי בו במסירות רבה". פרקליטה של המטפלת, עו"ד ששי גז, הוסיף: "מרשתי לא פגעה בילד, לא נגעה בו. היא טיפלה בו במסירות רבה מאוד, והשחרור שלה והמשך החקירה מעידים על כך".

כאמור, רז ועורך דינה הגיעו היום לבית משפט השלום בפתח תקווה על מנת לדון בתנאי שחרורה. השופטת האריכה את מעצר הבית של המטפלת החשודה עד ליום ראשון. בפעם הקודמת שהגיעה לבית המשפט, שוחררה רז למעצר בית תחת תנאים מגבילים.

בתוך כך, בשבוע שעבר נמסר מבית החולים שניידר כי חל שיפור משמעותי במצבו של התינוק דניאל. "כבר לא נשקפת סכנה לחייו", נמסר מהמרכז הרפואי. עוד קודם לכן נותק דניאל ממכונות ההנשמה והחל לנשום באופן עצמאי.

"מחכה לנו תקופה של שיקום, פיזיותרפיה, בדיקות נוירולוגיות, מחכים שהוא ייצא מזה בריא ושלם", סיפרה אז אמו, לירון גרסון, לחדשות 2 Online. "אנחנו נדאג שלא יהיה דניאל נוסף אצל המטפלת הזו".