חוסל בתל אביב: עד המפתח בתיק מוסלי

אבנר מאיו חוסל בצפון תל אביב לאור יום כשהרכב שבו נסע התפוצץ. כעת ניתן לפרסם כי העבריין אמור היה להיות עד מרכזי וחשוב מאוד נגד חברים בארגונו של שי מוסלי ובכך לשפוך אור על הרצח הכפול של דניאל סמארה ואוהד פרנקו ב-2012. תזכורת: כך נראה אירוע אחר שבו היה מעורב מאיו

העבריין אבנר מאיו, שחוסל מוקדם יותר היום (ראשון) בצפון תל אביב, היה אמור להיות עד המפתח נגד חברים בארגון הפשע של שי מוסלי בפרשת רצח כפול שהתרחשה ב-2012. מאיו נפצע אנושות כתוצאה מפיצוץ במכוניתו בחנייה באזור הרחובות משה סנה ודבורה הנביאה ובבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ב-2012 נרצחו בראשון לציון אוהד פרנקו ודניאל סמארה ז"ל, לאחר שנחשדו בחברות בארגון הפשע של מוטי חסין. הנאשמים ברצח הם שמונה מ"חייליו" של שי מוסלי. המלחמה העקובה מדם בין ארגון הפשיעה של חסין לזה של מוסלי החלה בעקבות רצח אבי דוד ז"ל, מקורב למוסלי, בספטמבר 2011.

זירת הפיצוץ בתל אביב (חטיבת דובר המשטרה)

החשד שהתעורר בקרב אנשיו של מוסלי היה כי חסין אחראי לרצח. "בעקבות כך, קשרו הנאשמים ומוסלי קשר לגרום למותם של מוטי חסין ושל אנשים נוספים שנחשבו על ידי הנאשמים כנמנים עם חבורתו של חסין, כנקמה על מותו של דוד ז"ל", נכתב בכתב האישום. כאמור, מאיו אמור היה לשמש עד מרכזי וחשוב מאוד נגד אנשיו של מוסלי הנאשמים ברצח הכפול.

לפני יותר משנה היה מעורב מאיו בתקרית אחרת, לאחר ש"זכה" לביקור מאיים מהעבריין דרור אלפרון ואחיו, שטענו כי הוא חייב להם כסף. בינואר 2015 הוגש נגד אלפון כתב אישום לאחר שזה תועד כשהוא מתפרץ לבית משפחת מאיו בתל אביב ומאיים על רעייתו של העבריין.

מצלמות האבטחה בביתו של מאיו תיעדו את הרגע שבו הגיחו האחים הצעירים לבית אלפרון במעונו ודרשו מאשתו לראותו. בשיחה שערכו עמו חוקרי המשטרה, סיפר להם מאיו כיצד פלשו השניים לחצרו והפחידו את רעייתו. "אשתי מתקשרת אליי בצהריים, היא יושבת לאכול עם הילדות, והוא פתאום עומד על ידה", סיפר אז לחוקרים.