חיסול בת"א: עבריין נהרג בפיצוץ‎

אבנר מאיו, עבריין מוכר למשטרה בשנות ה-40 לחייו, נפצע קשה מאוד בפיצוץ רכבו בחניון בצפון העיר. צוותי מד"א פינו אותו לביה"ח, שם נקבע מותו. מחקירה ראשונית עולה שמאיו היה עד מרכזי במשפט רצח כפול שנחקר בימ"ר מרכז והיה מאוים

שוב חיסול לאור יום בתל אביב במסגרת סכסוכי עבריינים: אבנר מאיו, עבריין מוכר בשנות ה-40 לחייו, נהרג בפיצוץ במכוניתו בחניון באזור הרחובות משה סנה ודבורה הנביאה בצפון העיר. הוא פונה במצב קשה מאוד לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית עולה כי מאיו היה עד מרכזי במשפט רצח כפול שנחקר בימ"ר מרכז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מאיו היה מסוכסך עם שניים מארגוני הפשיעה הגדולים והמסוכנים הפועלים במרכז הארץ ובתקופה האחרונה היה מאוים. 

זירת הפיצוץ בת"א, היום

צוותים גדולים של מד"א הוזעקו לזירת הפיצוץ ופרמדיקים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינו אותו לבית החולים, שם מת מפצעיו. כונן מד"א ערן כרמל שהגיע למקום סיפר כי "על הכביש שכב גבר בשנות ה 40 כשהוא בהכרה עם חבלות קשות בגפיים וכוויות בפלג גופו העליון".

כרמל הוסיף כי "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח, שכלל הנחת חסמי עורקים ומשככי כאבים. בהמשך הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים במצב קשה".

מקום החיסול

לפני כחודשיים נפצע העבריין בן כהן באורח קשה בפיצוץ מכוניתו בגבול תל אביב-גבעתיים. שני חבריו של כהן נפגעו אף הם בפיצוץ, אחד מהם במצב קשה. כהן, לשעבר בכיר בארגונו של עמיר מולנר, המהווה גם יעד מרכזי של ימ"ר תל אביב, ככל הנראה היה היעד לחיסול. הוא ומולנר צמחו בכנופיית רמת עמידר.

בשנים האחרונות פעל כהן באופן עצמאי ועסק בגבייה, בהלוואות שוק אפור ובניכיון צ'קים. במשטרה מכירים סכסוך שקיים בינו לבין העבריין איתן חייא וזה אחד מכיווני החקירה שנבדקו.