עד המדינה מהכלא: "האנשים שהפללתי אחראים לרצח גרושתי"

העד שהפליל ראש ארגון פשיעה בדרום ומרצה מאסר אומר כי הוא חושד שהעבריין הבכיר הוא האחראי לרצח גרושתו אתמול בב"ש. הוא טוען שאין לו אויבים אחרים מלבדו. פרקליטו של ראש ארגון הפשע: "אין לו עניין לפגוע במי שהפליל אותו, הוא התחיל חיים חדשים"

"ראש ארגון הפשע שהפללתי אחראי לרצח": לאחר רצח גרושתו של עד המדינה אמש (שני) בבאר שבע מפנה הבעל לשעבר, המרצה בימים אלה את מאסרו, אצבע מאשימה לעבר ראש ארגון הפשע שאותו הפליל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר שוחח עד המדינה עם קרוב משפחתו בטלפון ואמר כי הוא "מפורק לחתיכות" לאחר שנודע לו על הירצחה של אשתו לשעבר. הוא טען שהוא חושד שהגורמים שהוביל להפללתם - ראש ארגון פשע בדרום שנגדו ונגד חבריו העיד, ככל הנראה אחראים למעשה.

לדבריו של עד המדינה, אין לו אויבים אחרים חוץ מאותו ראש אגון פשיעה ולכן הוא חושד שהוא ואנשיו אחראים למעשה.

הבעל איים: "אני אשחט אותך"

עו"ד אורי בן נתן, פרקליטו של ראש ארגון הפשע שהמשטרה בודקת את האפשרות כי הוא קשור לרצח, מסר בתגובה לטענות: "מכתב האישום שהוגש נגד עד המדינה, עולה שהוא איים לחסל את אשתו ולדאוג שילדיו יתייתמו. חזקה על משטרת ישראל שתחקור כדבעי קו חקירה זה".

"אכן מדובר במי ששימש עד מדינה בתיק שהתנהל נגד מרשי בשנת 2007", הוסיף עורך הדין. "הוא ריצה את מאסרו במלואו, שילם את חובו לחברה, השתחרר ופתח דף חדש בחייו. אין לו כל עניין לפגוע במי שהעיד נגדו. בוודאי שלא לפגוע בבני משפחתו. בכל מקרה ובלא קשר למרשי, פגיעה בבני משפחה ובמיוחד באשת עבריין, מנוגדת לקודים הנהוגים בעולם העברייני והם בבחינת חציית קו אדום שלעניות דעתי, לא נחצה".‎

עד המדינה שלח מסרונים מאיימים לאשתו

במשטרה עדיין חושדים שהבעל עצמו אחראי לרצח, לאחר שהודה בעבר שאיים על גרושתו , אך החוקרים בודקים גם את החשד לפיו העבריין אותו הפליל הוא זה שעומד מאחורי הרצח.

בכתב אישום שהוגש בחודש נובמבר האחרון נגד עד המדינה, השוהה במעצר בגין עבירות של אלימות במשפחה, נטען כי נהג לשלוח לאשתו מסרונים מאיימים. לפי כתב האישום הבעל התקשר לאשתו מהכלא ואמר: "צברנו חומר עלייך אנחנו נוציא לך את הילדים מהבית עד שאני אשתחרר וכשאני אשתחרר הם יהפכו ליתומים, אני ארצח אותך אני אשחט אותך".