בעלה של הנרצחת: "אני אשחט אותך"

פחות מחצי שנה לפני שנורתה למוות לעיני ילדיה בלב באר שבע, ספגה בת ה-30 שנרצחה איומים מבעלה - עד מדינה נגד ארגון פשע בדרום. בכתב אישום שהוגש נגד הבעל בנובמבר נטען כי כתב לה: "אני ארצח אותך, הילדים יהפכו ליתומים"

זירת הרצח, הערב

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות רציחתה של אשת עד המדינה הערב (שני) בבאר שבע. החוקרים בודקים חשד לפיו העבריין אותו הפליל הבעל עומד מאחורי הרצח. עם זאת, נבדקת האפשרות האם גורם מטעמו של הבעל ירה באישה למוות לעיני שלושת ילדיה, זאת לאחר שהואשם כי איים לרצוח אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב אישום שהוגש בחודש נובמבר האחרון נגד עד המדינה, השוהה במעצר בגין עבירות של אלימות במשפחה, נטען כי נהג לשלוח לאשתו מסרונים מאיימים. לפי כתב האישום הבעל התקשר לאשתו מהכלא ואמר: "צברנו חומר עלייך אנחנו נוציא לך את הילדים מהבית עד שאני אשתחרר וכשאני אשתחרר הם יהפכו ליתומים, אני ארצח אותך אני אשחט אותך".

עד המדינה סייע להפליל ראש ארגון פשע גדול בדרום, שבעקבות עדותו, המדינה סייעה לו לעזוב את הארץ. על פי גורם במשטרה, האיש חי בחו"ל ושב לישראל מיוזמתו ועל דעת עצמו. כעת ייבדק האם ננקטו כל הצעדים הנדרשים לאבטחתו מהרגע שחזר לישראל לנוכח הסכנה שנשקפה לו בעקבות עדותו.

הבעל איים: "אני ארצח אותך"

ביחידה המרכזית במחוז הדרומי בודקים כעת את כל כיווני החקירה שעולים מנסיבות המקרה. במשטרה מדגישים כי החקירה מתנהלת במישור הפלילי.

סמוך לשעה 19:00 דווח במוקד המשטרה כי האישה נורתה ליד מכוניתה בחניון בשדרות ירושלים בבאר שבע. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים סורוקה בעיר. בבית החולים נאבקו הרופאים על חייה תוך מאמצי החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.