תא"ל בוכריס יעבור היום פוליגרף

הקצין הבכיר, ששתי חיילות משוחררות התלוננו נגדו, ייחקר שוב במשרדי מצ"ח ויעומת בבדיקת הפוליגרף עם הטענות שלהן כי ביצע בהן עבירות מין. בהמשך השבוע צפויים החוקרים לערוך עימות בינו לבין השתיים

יעבור בדיקת פוליגרף. תא"ל בוכריס (באדיבות עובדה, קשת)

החקירה נגד תת-אלוף אופק בוכריס: הקצין הבכיר החשוד באונס ובהטרדה מינית של שתי חיילות ייחקר היום (שני) פעם נוספת במשרדי מצ"ח. במסגרת החקירה יעבור בוכריס בדיקת פוליגרף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר בבדיקת פוליגרף שלישית שבוכריס עובר בתוך מספר חודשים. הבדיקה הראשונה הייתה כללית ונגעה בנושאים של נורמות וערכים במסגרת סיווג לקראת תפקיד חדש. כמו כן, הוא ביצע בדיקה נוספת מטעמו לאחר חשיפת החשדות נגדו ובה, לפי טענת עורך דינו, הוא נמצא דובר אמת.

בהמשך השבוע אמור להתקיים עימות בין בוכריס לבין המתלוננת הראשונה נגדו. מתלונתה עולה כי בוכריס אנס אותה מספר פעמים ואף ביצע בה מעשה סדום. בתוך כך עולה כי לפני כשנתיים שלחה המתלוננת לבוכריס מכתב בדואר רשום ואף שמרה את האסמכתא, ייתכן שמתוך מחשבה שיום אחד תזדקק למכתב.

מקורבי בוכריס שנחשפו לתוכן המכתב טוענים כי הוא כולל התבטאויות בנוגע למערכת יחסים שהתקיימה בין השניים, אך אינו כולל כל טענה על אונס או עבירה מינית. חשוב לציין שגם מערכת יחסים בהסכמה בין קצין לבין חיילת כפופה לו היא דבר אסור. בוכריס, מנגד, מכחיש כל מערכת יחסים אישית בינו לבין המתלוננת.