המטפלת החשודה כבר הורשעה בעבר: "הטיחה ראש באסלה ודחפה לקיר"

לפני 12 שנים הרשיע ביהמ"ש את המטפלת שנעצרה בחשד שטלטלה תינוק בן 4 חודשים, במקרה אחר של תקיפת קטין חסר ישע. בגזר הדין שניתן אז נכתב כי הכתה ילדה בת 4 שהיתה תחת השגחתה: "דחפה אותה לקיר בחוזקה ודרכה על ראשה ובכך גרמה לחבלות של ממש". העונש שקיבלה: עבודות שירות

המטפלת החשודה הורשעה בעבר (שאטרסטוק)

המטפלת החשודה בטלטול התינוק בן הארבעה חודשים שאושפז בבית החולים במצב קשה כבר הורשעה בעבר בתקיפת קטין חסר ישע, לאחר שהכתה ילדה בת ארבע שהייתה תחת השגחתה. בגזר הדין נגדה ב-2004 נכתב כי הטיחה את ראשה באסלה ודרכה על ראשה.

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי גזר הדין, במהלך שנת 2001 המטפלת הכתה במספר הזדמנויות את הילדה. "כששיחקה עם המים באסלת השירותים, הנאשמת הטיחה את ראשה באסלה ודחפה אותה לעבר הקיר בחוזקה, דרכה על ראשה ונגרמו לה חבלות של ממש בשל כל אלה", נכתב.

בית המשפט גזר עליה, במסגרת עסקת טיעון, מאסר על תנאי של 18 חודשים ו-400 שעות עבודות שירות. בגזר הדין נכתב כי התביעה התחשבה בעברה הנקי של המטפלת ובכך שנטלה אחריות למעשיה. חשיפת הרשעתה הקודמת מעלה את השאלה כיצד מתאפשר לאישה שהורשעה בעבר בהתעללות בילדה לעבוד כמטפלת.

ההורים המודאגים בבית החולים (חדשות 2)

בתחילת השבוע אושפז התינוק בן הארבעה חודשים במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שניידר, לאחר ששהה במשפחתון והוחזר להוריו במצב רפואי מעורר חשד לנזק. אז התקבל גם הדיווח במשטרת ישראל ונפתחה חקירה בנושא. על פי החשד המטפלת טלטלה את התינוק, וההורים הבחינו מיד שמשהו לא תקין עם בנם. מיד לאחר שלקחו אותו לבית החולים הם עירבו את המשטרה.

הורי התינוק פנו היום לציבור וביקשו שיתפללו עבור בנם. "הבן שלי שוכב פה בטיפול נמרץ כמה ימים בגלל חשש לחבלה", אמר עידן גרסון אביו של התינוק דניאל. "אנחנו מצד אחד מאוד דואגים, ומצד שני אנחנו בטוחים שהמחלקה עושה ככל יכולתה ונותנים לו טיפול טוב".

"אני רוצה לנצל את הבמה וההזדמנות כדי לבקש מכל אחד שרואה אותנו ושחשוף למקרה הזה מכל עם ישראל להתפלל בשביל הילד שלי, בשביל הבן שלנו", ציין האב. "שנעבור את זה, שנהיה חזקים, אני בטוח שנראה ישועות".