"בוכריס כתב לי: 'את יפה, בואי תהיי מזכירה שלי'"

בעקבות התלונות שהגישו שתי חיילות משוחררות נגד תא"ל אופק בוכריס על עבירות מין, טוענת צעירה נוספת להתנהגות לא ראויה מצד הקצין הבכיר. בפוסט בפייסבוק היא כתבה שפנתה אליו כדי להתקבל ללשכתו והוא שלח לה מסרונים מטרידים: אחרי כמה שיחות וסמסים לא ראויים מהצד שלו התרחקתי וויתרתי". סנוגרו של בוכריס: "מעולם לא

צעירה נוספת נגד תא"ל בוכריס

אחרי ששתי חיילות שהשתחררו התלוננו על עברות מין מצד תא"ל אופק בוכריס, מתארת היום (חמישי) צעירה נוספת את מה שנראית כהתנהגות לא נאותה מצד הקצין הבכיר. בפוסט שפרסמה בפייסבוק היא טוענת שבתקופה בה היה מח"ט גולני היא ניסתה להתקבל ללשכתו והוא שלח לה מסרונים מטרידים.

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשאני הייתי חיילת בצה"ל ממש בתחילת הגיוס שלי מאוד רציתי להיות בגולני. אחרי כמה בירורים ועקשנות מהצד שלי הביאו לי את מספר הטלפון הנייד שלו (של בוכריס) כדי שאוכל להפעיל פרוטקציות וכדי שיעזור לי לעבור בסיס...אחרי כמה שיחות וסמסים לא ראויים מהצד שלו התרחקתי וויתרתי", כתבה הצעירה.

"הוא שלח לי סמסים בסגנון בואי ותהיי המזכירה שלי, יהיה לנו כיף יחד. את בטח יפה מאוד וכו", היא טוענת. "בגלל שכל הפרשה הזאת יצאה עכשיו אני גם נזכרת שיום אחד הוא סימס לי שהוא ראה אותי מרחוק ושאני מאוד יפה. ניסיתי להבין איך הוא יודע הרי לא נפגשתי אתו. אף פעם אבל לא הצלחתי למצוא את התשובה... אם זה היה קורה לי אתו עכשיו ישר הייתי הולכת להתלונן".

הפוסט שהעלתה הצעירה

פרקליטו של בוכריס עו"ד עודד סבוראי הגיב לפוסט ואמר כי "אין מסרונים כאלה כפי שהיא מתארת, מעולם לא היו". הוא אומר כי ימליץ לבוכריס להגיש תביעה נגד כותבת הפוסט.

חרף הפנייה של התביעה הצבאית ושל אבי המתלוננת הראשונה לצעירות נוספות שהיו קורבן לפנות למשרדי מצ"ח אין כרגע מישהי שכתוצאה מהפרסום מצטרפת לשתי המתלוננות.

בשבוע הבא מתכוונים חוקרי מצ"ח לערוך עימות בין הקצין הבכיר לשתי המתלוננות נגדו כל אחת בנפרד ובנוסף, בכוונת חוקרי מצ"ח לערוך בדיקת פוליגרף הן לבוכריס והן למתלוננות.