פרסום ראשון: הבכיר לשעבר ברמי לוי נמצא דובר אמת: "בוצעו מעקבים אחר לקוחות"

אלקנה אלון ששימש בתפקיד בכיר בחברת התקשורת של איש העסקים וענק הקמעונות טען כי ב"רמי לוי" השתמשו שלא כדין בחברת הבת, וזאת על מנת לאסוף מידע על לקוחות ועל גורמים עמם לוי נמצא בסכסוך. בדיקת הפוליגרף הראתה כי הוא דובר אמת. לוי בתגובה: "אין לי את האפשרות לבצע מעקב"

בדיקת פוליגרף לבכיר לשעבר ברמי לוי (פלאש 90, חדשות 2)

אלקנה אלון, הבכיר לשעבר בחברת "רמי לוי שיווק השקמה", עבר בדיקת פוליגרף וזאת בעקבות טענותיו לפיו איש העסקים השתמש בחברת הבת שלו "רמי לוי תקשורת" על מנת לעקוב אחר גורמים איתם ללוי היו סכסוכים או עניינים עסקיים. בבדיקה נמצא אלון כדובר אמת. החקירה נגד רמי לוי החלה בעקבות הראיון שהעניק אלון ליגאל מוסקו ב"אולפן שישי".

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"האם ידוע לך שב"רמי לוי" בוצעו איכונים שלא לפי הוראת שופט?", זו השאלה ששאלו החוקרים את אלון, ועליה השיב בחיוב. מחט הפוליגרף לא זזה והראתה כי הוא דובר אמת. בתגובה לכך אמר רמי לוי: "אין לי את האפשרות לעקוב אחר המשתמשים, חלק גדול של המחשבים נמצא ברשותה של רשת פלאפון".

חוקרי המשטרה שבודקים את הטענות נגד רמי לוי ובכירים נוספים בחברתו מצאו את ידיהם עמוסות מאוד. לאחר התלונה של אלון, ותחילת החקירות עלו טענות נוספות כלפי ההתנהלות של החברה ובהן טיוח של הטרדה מינית של עובדת.

לוי עצמו נחקר אתמול בהזהרה בחשד לשימוש שלא כדין במערכת למניעת הונאות של חברת הבת, "רמי לוי תקשורת". לוי שוחרר בסיומה של החקירה וייתכן ויוזמן שוב למשרד המשטרה להמשך חקירה. לצדו של לוי נחקר גם אופיר אטיאס, האחראי על תחום התקשורת בחברה - גם הוא שוחרר בתנאים מגבילים.