מסתמן: הנהג דרס את השוטר במכוון

פרסום ראשון: גורם במשטרה מסר לחדשות 2 כי הנהג החשוד שפגע עם רכבו בשוטר נתן יוסיפוב בנצרת בתחילת השבוע וברח מהמקום עשה זאת לפי החשד בכוונה. ביום ראשון הקרוב מתכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בגין חבלה בכוונה מחמירה

זירת הדריסה בנצרת

ארבעה ימים לאחר דריסתו של השוטר נתן יוסיפוב בנצרת, שנראתה תחילה כמו תאונת פגע וברח, אומר היום (חמישי) גורם במשטרה לחדשות 2 כי הנהג דרס אותו בכוונה. הפרקליטות מתכוונת להגיש כתב אישום נגד הנהג ג'ורג' גרייב, בן 19 מנצרת, בגין חבלה בכוונה מחמירה.

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית אירעה ביום ראשון האחרון, אז סימן השוטר לרכב שהגיע מכיוון נצרת לעפולה לעצור, לאחר שזה עורר את חשדו. גרייב, שנהג ברכב לא נענה, המשיך בנסיעה, דרס את השוטר ונמלט מהמקום. השוטר נפצע אנושות ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה, שם הוא מאושפז עדיין ונשקפת סכנה לחייו.

גורם המעורב בחקירה אמר לחדשות 2 שמחר ככל הנראה תוגש הצהרת תובע נגד גרייב וביום ראשון יוגש נגדו כתב אישום. העבירה המיוחסת לגרייב - חבלה בכוונה מחמירה, עשויה לשלוח אותו ל-20 שנות מאסר.

"לאור החלטת הפרקליטות וקבלת החומר אנחנו נפרוש טענותינו בפני בית המשפט", אמר עו"ד אלביר מני המייצג את הנהג הפוגע. "אנחנו טוענים של מדובר בתאונה מכוונת. הנהג אזרח נורמטיבי. הוא ובני משפחתו מאחלים שוב רפואה שלמה לשוטר".