המתלוננת נגד בוכריס: "בהלם, אבל לא מתחרטת"

אמש הותר לפרסום כי תא"ל אופק בוכריס, לשעבר מח"ט גולני וכיום מפקד המכללה לפיקוד ומטה, חשוד ב-5 מעשי אונס וסדום בחיילת. פרקליטתה: "זה תפס אותנו בהפתעה, לא ידענו שהוא נחקר או הושעה". בוכריס עצמו מכחיש את המיוחס לו

תא"ל אופק בוכריס (אתר צה"ל)

המתלוננת נגד תא"ל אופק בוכריס המומה מכך שפרשה פורסמה בתקשורת - כך טוענת היום (רביעי) עורכת דינה, אביטל בן נון. לדבריה, המתלוננת קיוותה כי בשלב זה החקירה תישמר בשקט יחסי. "זה תפס אותנו בהפתעה, לא ידענו שהוא נחקר ושהוא הושעה", סיפרה בן נון, "יותר מיד חשיפה עלולה להרתיע מתלוננות נוספות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"מתוך היכרות עם העניין, אף מתלוננת לא מחפשת את הפרסום במקרים כאלו, ודאי שלא מרשתי", הוסיפה בן נון, "מרשתי היא בחורה מאוד אינטיליגנטית, שעובדת ולומדת, אבל בגלל הסיפור הזה החליטה לקחת הפסקה מכל עיסוקיה עד שתחלוף התקופה הזו". כפי שנחשף בחדשות 2 Online, המתלוננת שירתה בעבר תחת בוכריס וטוענת כי הותקפה לפני כארבע שנים.

לדברי עורכת הדין, המתלוננת "לא מתחרטת ולו לרגע אחד, היא יודעת לאן היא נכנסה. כרגע הוא מכחיש כל מגע מיני איתה, ואם הוא רוצה לטעון שהיה שם רומן הוא מוזמן - זו עדיין בעילה אסורה בהסכמה". עוד הוסיפה כי משפחת המתלוננת מחזקת אותה ותומכת בה. "המתלוננת נמצאת בטיפול מספר שנים, ולאחרונה החליטה כי היא חזקה דיה כדי להתלונן", הסבירה.

אתמול הותר לפרסום כי תא"ל אופק בוכריס, מפקד המכללה לפיקוד ומטה ולשעבר מח"ט גולני, חשוד בחמישה מעשי אונס וסדום במתלוננת. בוכריס עצמו מכחיש לחלוטין את ההאשמות, והציג תוצאות בדיקות פוליגרף מטעמו בהן נמצא דובר אמת.