הותר לפרסום: רמי לוי נחקר באזהרה

רמי לוי, הבעלים של רשת "שיווק השקמה", נחקר אמש באזהרה במשטרה בחשד לשימוש שלא כדין במערכת למניעת הונאות בחברת הבת "רמי לוי תקשורת". מלבד לוי נחקרו שני בכירים נוספים

נחקר באזהרה לוי (פלאש 90)

הותר לפרסום כי רמי לוי נחקר אתמול (שלישי) באזהרה בחשד לשימוש שלא כדין במערכת למניעת הונאות של חברת "רמי לוי תקשורת". לוי שוחרר בסיום החקירה וייתכן כי יזומן לחקירה נוספת בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לצד לוי, נחקרו בכירים בחברה ובינהם אופיר אטיאס האחראי על תחום התקשורת בחברה. אטיאס ועובד נוסף של החברה הבת שוחררו, בהסכמתם, בתנאים מגבילים על ידי בית המשפט.

אתמול פתחה המשטרה בחקירה נגד בכירים ברשת בחשד לשימוש לא חוקי במערכת לאבטחת המידע של הרשת, כך פורסם לראשונה ב"גלובס".

החקירה נפתחה על בסיס דבריו של אלקנה אלון, עובד לשעבר ב"רמי לוי תקשורת", שפורסמו בריאיון ליגאל מוסקו ב"אולפן שישי". אלון טען אז כי בכירים בחברת התקשורת ביצעו לכאורה שימוש במערכת לצרכי מעקב אחרי גורמים שעמם היה לחברה סכסוך או לחילופין למעקב אחרי עובדים בחברה. החקירה החלה כבר לפני כחודשיים, ורק אתמול זומנו הבכירים לחקירה ראשונית.

אלקנה אלון (חדשות 2)

"חברת סלולר, יש לה יכולות מעקב וחדירה לפרטיות של אנשים, כמו של שב"כ, או אם לדייק השב"כ ומשטרת ישראל", הסביר אז אלון במהלך הריאיון עמו. "למעשה, כשהגורמים הללו רוצים מידע - הם באים לחברת סלולר עם צו שופט ומבקשים את הפירוט מחברת הסלולר. כל בדיקה כזאת נעשית ממערכות ממוחשבות, מתועדות, ולכן מה שאני אומר יהיה קל מאוד לבדיקה: ברמי לוי שיווק השקמה והתקשורת, במשך 4 שנים עשו שימוש קבוע לצרכים אישיים במערכות הללו, על עובדים בעיקר ואנשים שהיו לו תקלים איתם. זה חלק מהארסנל, חלק מהסל שמשתמשים בו".