נפתלי עומת עם המתלוננת נגדו על עבירות מין

במשרדי להב 433 בלוד נערך היום במשך שעה עימות בין אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה לבין עובדת שעבדה תחתיו וטוענת שהטריד אותה מינית וביצע בה מעשים מגונים. בתום העימות מסרה פרקליטתה של העובדת: "חיכינו לעימות תשעה חודשים, אנחנו משוכנעים שהוא יסייע להוציא את הצדק לאור"

עומת עם המתלוננת. נפתלי (פלאש 90 - יהונתן סינדל)

חוקרי המשטרה ערכו לפני זמן קצר עימות בין מני נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה, לבין עובדת שעבדה תחתיו במעון והתלוננה כי הטריד אותה מינית וביצע בה מעשים מגונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

המתלוננת, סבטלנה בוגוסלבסקי גרודצקי, התייצבה במשרדי להב 433 בלוד ושם עימתו אותה החוקרים עם נפתלי במשך כשעה. "חיכינו לעימות הזה תשעה חודשים ואנחנו משוכנעים כעת שהוא יסייע להוציא את הצדק לאור", אמרה בתום העימות פרקליטתה של המתלוננת, עורכת הדין שרה מרקוביץ'.

מעון ראש הממשלה (נתי שוחט, פלאש 90)

בתלונתה למשטרה טענה בוגוסלבסקי שבזמן שעבדה תחת נפתלי בשנים 2011-2012 במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, נפתלי הטריד אותה מינית מספר פעמים ואף ביצע בה מעשים מגונים.

פרקליט משפחת נתניהו: "המשטרה 'מאתרגת' את נפתלי"

לפני כשבועיים החלה להתברר בבית משפט השלום בהרצליה תביעת דיבה שהגיש נפתלי נגד מספר מקורבים לנתניהו בשל הטענות נגדו כי הטריד מינית עובדת במעון ראש הממשלה. בריאיון לחדשות 2 התייחס פרקליט משפחת נתניהו עו"ד יוסי כהן לתביעה ומתח ביקורת על התנהלות המשטרה בפרשה.

"קמה אישה, עובדת לשעבר במעון, והגישה תלונה על כך שנפתלי הטריד אותה מינית", אמר . "הבטיחו לה שהיא תזומן לעימות אבל במשך 9 חודשים לא עשו שום דבר. יש אפילו ראיות לכך שבמקום לקדם את החקירה, ניסו להבהיל אותה".

עו"ד כהן המשיך לתקוף את התנהלות המשטרה בנושא וטען כי היא נגועה בניגוד אינטרסים חמור. "המשטרה 'מאתרגת' את נפתלי, שהוא עד שלה נגד ראש הממשלה וניהול המעון", אומר עו"ד כהן. "כמובן שאם תלך נגדו ותמשיך לחקור את ההטרדה המינית, אתה פוגע בעד שלך".