פציעת הפעוטה: האב החשוד שוחרר

במשטרה מעריכים כי בת השנתיים, שאושפזה במצב קשה עם דימום מוחי כתוצאה מחבלה בראשה, לא נפצעה במכוון. הבוקר נעצר אחיו של האב החשוד, שנכח גם הוא באירוע, בחשד שגרם לפציעה החמורה. שני ההורים שוחררו לביתם

אחיו של האב שנעצר הבוקר (חדשות 2)

לאחר שנעצרו שני ההורים בחשד לגרימת חבלה ברשלנות לבתם בת השנתיים, היום (שני) שוחררו שני ההורים לביתם. כמו כן נעצר אחיו של האב, שנכח גם הוא באירוע בו נפצעה הפעוטה, בחשד למעורבות באירוע. מצבה של הפעוטה השתפר.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

בבית המשפט טענו נציגי המשטרה כי הדוד מעורב בגרימת החבלה, וכי עלה אף חשד לשיבוש מהלכי חקירה. מעצרו הוארך בשלושה ימים, וכעת מתמקדת החקירה בחלקו באירוע, ופחות בחלקו של האב. במשטרה טרם ידוע מה בדיוק אירע שגרם לפעוטה את החבלה החמורה כל כך בראשה, וגרסתו של האב עדיין אינה עומדת בקנה אחד עם הממצאים הרפואיים.

במשטרה, עם זאת, סבורים כי החבלה לא נגרמה בכוונה אלא כתוצאה מאירוע בחדר בו נכחה בת השנתיים. בבית החולים שניידר מדווחים הבוקר כי מצבה השתפר וכי היא הועברה ממחלקת טיפול נמרץ למחלקה הכירורגית.

האב החשוד (עזרי עמרם, חדשות 2)

ביום שישי, לאחר שהובהלה הפעוטה לבית החולים במצב קשה לאחר שאותרו חבלות בראשה, הוארך מעצרו של האב החשוד בשלושה ימים, ואילו האם החשודה נשלחה למעצר בית בתנאים מיוחדים, לפיהם ניתן לה להיות לצד ביתה בבית החולים. במקביל, קרובי ההורים התנערו מהחשדות והבהירו כי לעולם לא היו פוגעים בה.

אחותה של האם סיפרה כי אחותה דואגת לבתה הפעוטה בכל פרט ופרט: "אני לא מצליחה לחשוב איך החשדות הנוראיים האלה מתיישבים עם אחותי ובן זוגה. אנחנו צמודים לתינוקת ורק מתפללים שהיא תחלים".

האם טוענת: כוס הושלכה לעבר התינוקת - וגרמה לחבלה קשה

האם טענה בחקירתה שבני המשפחה ישבו בחצר ביתם, ואז מעבר לגדר הושלכה כוס או כלי זכוכית אחר, שגרמו לפציעתה של הפעוטה. לדבריה, אין זה מקרה נדיר בשכונה בה היא מתגוררת בעיר בשפלה.

בית החולים שניידר (יח"צ)

תוך זמן קצר, כך לטענתה, הבחינה האם שבתה הקטנה, שנמצאה כל העת לידה, החלה לדמם. האם נבהלה ולקחה אותה לבית החולים קפלן, שם לטענתה, אמרו לה כי מדובר בחתכים שטחיים, טיפלו בה ושחררו אותה לביתה. רק בשלב מאוחר יותר, הבינו ההורים כי הפגיעה חמורה יותר - וניגשו פעם נוספת לבית החולים, שם זיהו את חבלת הראש החמורה והעבירו את התינוקת לבית החולים שניידר.