2 פצועים קשה בשתי תאונות "פגע וברח"

בתוך ארבע שעות - שתי תאונות קשות: אישה כבת 40 נפגעה מרכב בשדרות המגנים בחיפה ומעט קודם לכן שוטר נדרס בנצרת, כשבשני המקרים הנהגים לא עצרו לסייע. החשוד מנצרת הסגיר את עצמו והנהגת הפוגעת מחיפה נעצרה

זירת התאונה בנצרת (חדשות 2)

שתי תאונות "פגע וברח" התרחשו בהפרש של מספר שעות בלבד: אישה בת 40 ושוטר נפצעו באורח קשה מאוד בשתי תאונות שונות הלילה (שני) בחיפה ובנצרת. בשני המקרים, הנהגים הפוגעים נמלטו מהמקום מבלי להגיש סיוע.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 01:00 בלילה התקבלה קריאה במוקד מד"א על תאונה שהתרחשה בשדרות המגינים בחיפה, בה נפגעה אישה בת 40. החובשים והפראמדיקים שהוזעקו למקום העניקו לה טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה, ולאחר מכן פינו אותה לבית החולים רמב"ם כשהיא במצב קשה.

בתום מצוד שהסתיים בשעות הבוקר עצרה המשטרה נהגת בשנות העשרים לחייה, תושבת אחד כפרים בגליל, בחשד שגרמה לתאונה ונמלטה מיד מהזירה מבלי שהגישה סיוע לפצועה. במקביל, בבית החולים המשיכו אנשי הצוות הרפואי בניסיונות לייצב את מצבה של הפצועה, וכעת היא מאושפזת במצב קשה כשהיא סובלת משברים בכל חלקי גופה.

שוטר נפצע קשה בנצרת (חדשות 2)

התאונה בחיפה התרחשה כארבע שעות לאחר שתאונה בעלת אופי דומה התרחשה בנצרת. במהלך התאונה דרס נהג רכב שוטר בצומת המוסכים בעיר, וגם הוא נמלט מבלי לסייע. בתום מרדף וסריקות נרחבות, הנהג הסגיר עצמו למשטרה.

הנהג הסגיר עצמו לשוטרים

בתחילה, החוקרים סברו כי דריסת השוטר התרחשה על רקע לאומני, אך לאחר חקירתו הראשונית של החשוד - הערכה זו התפוגגה וכעת במשטרה סבורים כי מדובר באירוע "פגע וברח". למרות זאת, עורך הדין אלבר מאני המייצג את החשוד בדריסת השוטר בנצרת הכחיש בשיחה עם חדשות 2 Online את הטענות כי נמלט מהמקום. "מיד לאחר התאונה החשוד החליט להסגיר את עצמו", אמר. "בהתחלה, הוא לא ידע בכלל שמדובר בשוטר והוא טוען שהוא לא הבחין בשוטר".

עורך הדין אמר כי החשוד טוען שהשוטר זרק את עצמו לכביש ולכן נדרס. "מדובר בצעיר נורמטיבי. עצם העובדה שהוא הסגיר את עצמו מראה שלא הייתה לו שום כוונה לפגוע בשוטר", טען. בינתיים מצבו של ההשוטר מוסיף להיות קשה והוא מאושפז בבית החולים כשהוא מורדם ומונשם, ובהמשך היום הוא צפוי לעבור למחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים.