החשודה שלחה מכתב לאמה: "לא עשיתי כלום להילי, תהיי חזקה"

שירי סובול העבירה באמצעות עורך דינה מכתב לאמה ובו כתבה: אני מתגעגעת מאוד לאחותי ומקווה לראות אותך כבר ביום ראשון". שירי סירבה לבקשת המשטרה לערוך עימות נוסף עם בן זוגה דוד ערן בטענה כי אינה רוצה לראות אותו שוב. בראשון תבקש המשטרה להאריך שוב את מעצר השניים

שירי והילי סובול

חקירת רצח הילי סובול ז"ל: ביום ראשון הקרוב תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של שירי - אחותה התאומה של הילי - ושל החשוד המרכזי ברצח, דוד ערן. לידי חדשות 2 הגיע מכתב שכתבה שירי לאמהּ מתוך תא המעצר.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אמא, אני מבקשת ממך להיות חזקה, כשאת חזקה גם אני חזקה", כתבה שירי. "אמא, אני רוצה שתדעי שלא עשיתי שום דבר רע להילי. אני מקווה לראות אותך כבר ביום ראשון ואני מתגעגעת מאוד לאחותי".

שירי סובול בבית המשפ (פלאש 90)

היום ניסו החוקרים לערוך עימות נוסף בין שירי לבין דוד, אך התאומה סירבה ואמרה כי אינה רוצה לראות אותו שוב. החוקרים טוענים כי הם מתקדמים בחקירה לשביעות רצונם, אך במשטרה עדיין מתקשים מאוד לבסס מניע לרצח.

"ערן הגיע לבית עם סכין"

אתמול ערכה המשטרה עימות ראשון בין שירי לדוד. במהלך העימות בין השניים פנה דוד לשירי ואמר לה: "אני עשיתי את זה בשבילך כדי שהיא תפסיק להרביץ לך". היא בתגובה, ענתה לו: "אתה רוצח, תשתוק!". לאחר העימות ביניהם בחדר החקירות, פנתה שירי לאמה ואמרה לה: "אני מבקשת ממך סליחה, אני לא עשיתי את זה. אני עדיין מתגעגעת להילי".

שלשום סיפקה שירי בחקירתה פרטים חדשים אודות הרצח. בתחילה הודתה האחות ברצח, אך בימים האחרונים שינתה את גרסתה והרחיקה את עצמה מהמעשה. ביום שלישי טענה בפני החוקרים כי הסכין ששימשה לרצח ונמצאה בדירת משפחת סובול לא הגיעה מהמטבח. "ערן הגיע עם הסכין מהבית", סיפרה. "הוא בא איתה".

בנוסף, האחות שפכה אור אודות מערכת היחסים העכורה בינה ובן זוגה לבין הילי. למקורביה סיפרה כי השלושה הכירו בבית הספר והילי וערן לא הסתדרו כלל. לטענתה, הילי אף איימה על חייו של ערן: "הילי הייתה מקליטה אותו והייתה משפילה אותו. הם אף פעם לא הסתדרו. היא אפילו יום אחד איימה עליו ואמרה לו 'אני ארצח אותך'".