ענבל אור מגיבה: "פעלתי כחוק"

יזמית הנדל"ן ממשיכה לטעון כי כל עסקיה כשרים ומתעקשת שימים יוכיחו את צדקתה. "גאה בעסקי ובדרך האמיצה בה אני הולכת ", היא אומרת בתגובה ראשונה לחדשות 2

שעות ספורות לאחר שהותר לפרסום כי ענבל אור היא יזמית הנדל"ן שחשודה בהעלמת מס, היא מגיבה לראשונה לפרשה ומוסיפה להכחיש את כל הטענות. "אני משוכנעת שבקרוב הדברים יתבהרו וכולם ייווכחו לדעת שלא נפל רבב בעסקיי", היא טוענת.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

החשד המרכזי כעת הוא שאור נתנה חשבוניות מעסקים שלא יכלו לתת חשבוניות ובאופן זה לא דיווחה על אותן הכנסות, דבר שאפשר לה להעלים מיסים. חוקרי רשות המיסים חושדים כי מדובר בניסיונות רמייה שיטתיים ונרחבים. בתקופה האחרונה צמצמו הבנקים את קווי האשראי, גם לאור וגם לעסקיה.

"בכל הסערה הזו אני חייבת להגיד שאני כל כך גאה בעסקי ובדרך האמיצה בה אני הולכת שבזכותה הצלחתי להנגיש לציבור הרבה מאוד דירות במחירים אטרקטיביים במיוחד ולהודות ללקוחות שלי שמחזקים אותי בימים אלה", היא מוסיפה. "אין ולא היה מאומה וימים יגידו. אני בטוחה שפעלתי כחוק. יש איתי משפט שהולך איתי תמיד, אם אתה הולך עם החוק, החוק הולך איתך, וזו הדרך".

אתמול ביקרו חוקרי רשות המיסים במשרדי החברה, החרימו ציוד רב ובין היתר גם את הטלפונים הניידים האישים של אור. בימים הקרובים צפוי להגיע מצעד נחקרים לרשות המיסים כשכל עורכי הדין שליוו את אור בעסקאות שעשתה בשנים האחרונות ייחקרו ולצדם גם בעלי תפקידים בכירים בחברה. ענבל אור עצמה תזומן לחקירה נוספת, ככל הנראה כבר מחר.