חשד: שלח הודעות מיניות לקטינות

תושב המרכז נעצר בחשד שיצר קשר בעל אופי מיני עם קטינות באמצעות אפליקציית שיתוף התמונות "אינסטגרם". במסגרת פעילות סמויה של המשטרה, התכתבו החוקרים עם החשוד בשמה של קטינה בת 10 שהגישה תלונה נגדו. כעת מנסים השוטרים לאתר קטינות נוספות שנפגעו ממעשיו של החשוד

אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה עצרה אתמול (שלישי) גבר בשנות ה-30 לחייו, תושב מרכז הארץ, בחשד לפדופיליה, לאחר שניהל שיחות בעלות אופי מיני באינסטגרם עם עשרות קטינות.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כשבועיים התקבלה תלונה במשטרה לפיה החשוד פנה לקטינה בת עשר באמצעות האפליקציה לשיתוף תמונות - עלת אופי מיני. חוקרי המשטרה החלו בפעילות סמויה לאיסוף ראיות נגד החשוד וקיימו עמו התכתבויות בשמה של הקטינה.

על פי החשד, הוא יצר קשר עם עוד עשרות קטינות וניהל איתן שיחות בעלות מאפיינים פדופיליים. חקירת המשטרה מתמקדת כעת באיתור הקטינות שנפלו קורבן ונפגעו ממעשיו של החשוד. הוא יובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

"הבנות קיבלו שיעור לכל החיים"

"כשבאתי הביתה אחרי העבודה לפני כשבועיים, הבנתי שקרה משהו", סיפרה אמה של הקטינה. "בתי התביישה לספר לי וניסיתי לדובב אותה. היא נתנה לי את הטלפון שלה והזדעזעתי, פתאום ראיתי את השיחה בינה לבין הפדופיל. הוא כתב לה 'איזה מותק את', 'איזה פופיק מתוק', 'איך את יפה' וכדומה".

"בשלב מסוים, תוך כדי השיחה, הוא ביקש ממנה ומהבת השנייה שלי, בת 11, לשלוח לו תמונות עם ביקיני ועם הלבשה תחתונה והדגיש שלא יספרו לאמא ושזה יהיה סוד שלהם", הוסיפה האם. "למזלי, הבנות שלי לא הסכימו ולא שלחו ואז הוא שלח לטלפון של בתי תמונה של איבר המין שלו דרך האינסטגרם".

"הילדות שלי עדיין בהלם", אמרה האם. "אתמול אמרו לי הבנות שהן קיבלו שיעור לכל החיים. שאסור לדבר ולהתכתב עם זרים ברשת החברתית ובטח שלא לשלוח תמונות. אני כל כך גאה בהן שהן באו וסיפרו. כמו רוב ההורים אני עובדת מבוקר עד ערב, ולא תמיד מספיקה להיות שם וחשוב שהילדים יפנו להורים כשמשהו חריג".