יזמית נדל"ן מוכרת נעצרה בחשד להעלמת מס של עשרות מיליונים

מלבד היזמית, נעצר גם סמנכ"ל הכספים בארגון החברות שלה ונחקר על ידי רשות המיסים. החשדות שעומדים נגדו: העלמת עסקאות בשווי מיליוני שקלים והוצאת חשבונויות כוזבות

ממשיכה להסתבך. ענבל אור

יזמית נדל"ן מוכרת נעצרה היום (שלישי) בחשד להעלמת מס בשווי עשרות מיליוני שקלים. מוקדם יותר נעצר ונחקר גם סמנכ"ל הכספים באותה קבוצת נדל"ן בחשד כי סייע להעלים עסקאות בשוווי עשרות מיליוני שקלים והוציא חשבוניות כוזבות.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ליזמית הידועה יש כמה חברות ועל פי החשד הן הוציאו חשבוניות פיקטיביות, כלומר לא העבירו העתקים לרשות המסים כך שבפועל לא שולם מס על מלוא ההכנסות של החברה. ברשות המסים חושדים שמדובר בהכנסות של עשרות מיליוני שקלים שלא דווח עליהן.

יזמית הנדלן נחקר הבמשך שעות ארוכות ושוחררה למעצר בית של 15 יום. במהלך הדיון בבית המשפט היא פרצה בבכי והכחישה את כל החשדות המיוחסים לה.

סמנכ"ל הכספים נעצר ונחקר על ידי אנשי רשות המיסים, לאחר שעל פי החשד הוא העלים עסקאות שבוצעו על ידי הקבוצה. איש הכספים, האחראי בין היתר על נושא הדיווח לרשות המסים, נעצר לאחר חקירה סמויה שנערכה במשך כחצי שנה ושוחרר על-ידי השופט למעצר בית תמורת ערבויות.

מחברת הנדל"ן נמסר בתגובה: "החברה נתבקשה לאחרונה על ידי רשויות המיסים להעביר הבהרות בנושאים אזרחים. חשוב להדגיש כי החברה פועלת על פי חוק ובהתאם לחוות דעת מקצועיות. החברה משתפת פעולה לכל אורך הדרך עם רשויות החוק ומעבר לכך אין אנו יכולים להגיב".