רצח הילי סובול בתל אביב: החוקרים שבו לזירה

החשודים ברצח - אחותה התאומה שירי ובן זוגה דוד ערן - ממשיכים לטעון כי האחרון לא נכח בדירה לפני הרצח. כדי לאמת את הטענה הזו הגיעו חוקרי מז"פ לדירה שבשכונת נחלת יצחק וניסו לאסוף שוב סימני DNA. מוקדם יותר היום נלקחה האחות לבדיקה במכון לרפואה משפטית כדי לבדוק האם התרחש מאבק

שירי והילית סובול

שוטרים של מרחב יפתח הגיעו הערב (שני) שוב לבית משפחת סובול בשכונת נחלת יצחק שבתל אביב. המטרה: לבדוק את טענת שני החשודים לפיה בן הזוג דוד ערן לא היה בדירה לפני הרצח. כדי לשלול או לאמת את הטענה הזו, עלו חוקרי מז"פ לדירה וניסו לאסוף סימני DNA כדי שיוכלו להכריע אם גרסת החשודים אמינה.

 לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך היום עברה שירי סובול, האחות החשודה, בדיקה פיזית במכון לרפואה משפטית באבו כביר, המכונה "בדיקת חיים", שמטרתה לנסות ולאתר סימני DNA שעשויים להעיד על מאבק בינה לבין אחותה המנוחה ובכך להצביע על מעורבות פעילה שלה ברצח.

זירת הרצח בתל אביב (מדברים תקשורת)

עו"ד גיל פרידמן, המייצג את שירי סובול, אמר הערב כי "ככל שחולפים הימים - כך מתחזק החשד נגד בן הזוג, והשוטרים מבינים שעבירת הרצח המיוחסת למרשתי אינה מאפיינת את המעשים שאכן התרחשו בזירה".

עורכי הדין ששי גז ושירן גולברי, המייצגים את דוד ערן, אמרו כי "בניגוד לפרסומים שמופצים, מרשנו לא הודה בדבר והוא כופר במיוחס לו. אנחנו מקווים שהמשטרה תחקור את האירוע כמו שצריך ואנו בטוחים שהדברים יתבהרו בהמשך הדרך".

עו"ד גיל פרידמן (יח"צ)

אמש פורסם כי שירי סובול סיפקה לחוקרים פרטים חדשים אודות מה שאירע בבניין שברחוב סמטת נטע בתל אביב. "ערן דפק על הדלת של הבית בחוזקה", שחזרה סובול במהלך החקירה. "פתחתי לו את הדלת, ראיתי אותו כולו דם. שאלתי אותי 'מה קרה?'. הוא אמר לי 'ערבי דקר את הילית'".

לאחר מכן ציינה התאומה כי דוד ערן, בן זוגה והחשוד המרכזי במעשה, ביקש ממנה שתשטוף אותו ותוריד ממנו את בגדיו שהיו מגואלים בדם. לשאלת החוקרים כיצד הגיעה הסכין ששימשה את הרוצח לתוך ארון הבית היא לא השיבה.

זמן קצר אחר כך שינתה שירי את גרסתה. לחוקרים סיפרה כי ערן הוא זה שהחביא את הסכין בארון. ערן מצדו שותק בחדר החקירות בעצת עורך דינו. גם ניסיון של החוקרים לעמת בינו לבין שירי לא הצליח.