תלמיד כיתה ט' טוען: רכזת השכבה התעללה בי מינית במשך שנה

בן 15 ממרכז הארץ הגיש תלונה במשטרה נגד אשת החינוך, שלדבריו נהגה להזמין אותו לחדרה, לנעול אחריה את הדלת - ולגעת באיבריו המוצנעים. "היא לא הפסיקה לגעת בו ואיימה עליו. איך מפלצת כזו ממשיכה ללמד?". המורה בתגובה: "לא היה ולא נברא"

פרסום ראשון: תלמיד כיתה ט' מאזור המרכז, הגיש הבוקר (ראשון) תלונה במשטרה נגד מורתו ורכזת השכבה בבית ספרו בגין מעשים מגונים שביצעה לכאורה בבנו. בדיקת המשטרה רק החלה, במהלכה ינסו לבחון את אמינות גרסתו ויבחנו האם יש בסיס לטענות שהעלה הקטין מול החוקרים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לחוקרים סיפר הקטין, בן 15, כי במהלך השנה האחרונה אירעו מקרים רבים שבהם הרכזת הזמינה אותו לחדרהּ, נעלה אחריה את הדלת ונגעה באיבריו המוצנעים. על פי עדותו, ישנם בני נוער נוספים בבית הספר שעברו אירועים דומים.

בחודש האחרון סירב התלמיד להגיע ללימודים, תחילה ללא ידיעת הוריו, שהחלו אט אט לשים לב כי בנם נעדר מהשיעורים. לאחר שניסה האב לברר בבית הספר את פשר העניין, נשבר התלמיד וסיפר לו את אשר אירע לטענתו. עוד עולה מעדותו של הקטין כי המורה איימה עליו לכאורה שאם יספר לחבריו או להוריו, היא "תגרום להעפתו מבית הספר".

"הבן שלי עבר התעללות מינית קשה מאוד בידי רכזת השכבה שלו במשך שנה שלמה בתדירות של פעם פעמיים בשבוע", מספר אביו של הקטין בשיחה עם חדשות 2 Online.

"היא הייתה נוגעת בו ומבצעת בו מעשים מגונים. איך מפלצת כזאת מצליחה לשרוד במערכת החינוך? לא ברור לי. מספר ילדים רב עזב את בית הספר את השכבה עליה הייתה אחראית, איך מישהו לא פתח עיניים ולא ראה? אלה דברים חמורים מאוד שהיא עשתה - והיא זכתה לגיבוי מלא".

"היא הכניסה את הילד לחדר נעול ואיימה עליו"

"הילד במצב על סף קטטוני", הוא ממשיך ומספר, "היא לא הפסיקה לגעת בו וגם איימה עליו שאם הוא לא יבוא אליה לחדר היא תתקשר להורים ותגיד שהוא עשה דברים רעים. ובאמת במהלך השנה האחרונה קיבלתי אינספור טלפונים ממנה: 'הילד שלך עשה זה וזה וזה'".

עו"ד אסף דוק


"מסכן הילד. אני הענשתי אותו על סמך מה שרכזת השכבה התקשרה ואמרה שהילד שלך עשה. והילד בוכה לי ואומר 'אבא, אני לא עשיתי את זה, בבקשה'. שנה שלמה הילד מתחנן בפני שאני אעביר אותו בית ספר ואני ייחסתי את זה להידרדרות שלו בלימודים", מספר האב בכאב.

"הילד הידרדר בצורה דרסטית בלימודים. כל הציונים שלו ירדו. איך אף אחד לא שם לב לזה בבית הספר? שרכזת שכבה מכניסה ילדים לחדר, סוגרת אותם בחדר - ועושה מה שעושה איתם. וכשאתה פונה להנהלת בית הספר ולמפקחת ואומר להם: 'תשמעו, היא מכניסה את הילדים לחדר ונועלת אותם בחדר', היא מקבלת גיבוי מוחלט ומלא גם מהמנהל של החטיבה וגם ממנהלת התיכון".

"היא הייתה נוגעת בו ומלטפת אותו בכל הגוף"

בשיחה מספר האב כי ביום חמישי האחרון, חזר הביתה מפגישה עם המפקחת - ולאחר שבנו שאל מה עלה בפגישה, החל לפרוץ בבכי, נשבר - וסיפר לאביו את שאירע בין כותלי המוסד החינוכי.

"כל ההתעללויות המיניות שהוא עבר, כל הנגיעות, כל מה שהיא עשתה לו... בתור אבא, אין דבר יותר קורע לב לשמוע את זה וכל הסימנים היו שם. מאז שהתחיל הסיפור, הילד הידרדר בלימודים, התחיל להחסיר בבית הספר ואין קול אין עונה. אתה פונה להנהלה ולמפקחת - ושום דבר. אף אחד לא היה מוכן לטפל בשום דבר, אלא לתת לה גיבוי טוטאלי ומוחלט".

הבן סיפר לאביו כי פעם-פעמיים בשבוע היא הייתה מכניסה אותו לחדר, נוגעת בו ומלטפת אותו בכל הגוף במשך זמן לא קצר. "עשר דקות-רבע שעה בכל פעם, היא הייתה מלטפת ומנסה לגעת בו. פה ושם מלטפת אותו בחזה בפנים, ברגליים ובמפשעות".

"כשהיא ניסתה לגעת בו באיבר המין, הוא שם את הידיים שלו על איבר המין ולא נתן לה לגעת", הוא מתאר. "היא ניסתה בכוח להוציא לו את היד, אבל למזלנו הילד חזק פיזית, אז היא לא הצליחה להוציא לו את היד ולגעת לו באיבר המין. אבל היא ניסתה".

עו"ד אסף דוק, המייצג את התלמיד, מסר לחדשות 2 Online: "הקטין עבר התעללות מחפירה במסגרת בית ספרית לאורך שנה. המעשים כרגע נבדקים על ידי המשטרה ואנו ממתינים לשמוע את תוצאות החקירה".

מרכזת השכבה נמסר: "לא היה ולא נברא. אני מוכנה להגיע למכונת אמת".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם