האחות החשודה ברצח כתבה לחברתה: "דקרו את הילי"

אחותה התאומה של הילי סובול, הצעירה בת ה-18 שנדקרה למוות בת"א, חשודה במעורבות ברציחתה. מהחקירה עולה כי זמן קצר לאחר הרצח, שלחה מסרון לחברתה ובו כתבה כי אחותה נדקרה, ואף צילמה את גופתה. בן הזוג של האחות - החשוד המרכזי ברצח

התפתחות בחקירת רצח הצעירה בתל אביב: אחותה התאומה של הילי סובול, הצעירה בת ה-18 שנרצחה היום (חמישי) בביתה בשכונת נחלת יצחק בעיר, נעצרה היום על ידי המשטרה יחד עם בן זוגה בחשד למעורבות במעשה. בחקירתם הודו השניים כי דקרו למוות את סובול, ובמהלכה התברר כי זמן קצר לאחר הרצח, האחות שלחה הודעה לחברתה בה כתבה: "דקרו את הילי".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד עלה בחקירה כי התאומה אף צילמה את גופתה של אחותה ושלחה לחברתה. בשלב זה המניע למעשה אינו ברור והחוקרים מנסים כעת להבין מה גרם לאחות ולבן זוגה לפגוע על פי החשד בסובול. השניים יובאו מחר בבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

האחות ובן הזוג סיפרו לחוקרים בתחילה כי אלמוני ארב לצעירה מחוץ לדירה, דקר אותה כשיצאה לדבר בטלפון הנייד ונמלט מהמקום. לאחר שנעצרו בחשד למעורבות, הודו השניים כי הם עומדים מאחורי המעשה. בן הזוג של האחות הוא החשוד המרכזי ברצח.

כבר עם הגעת השוטרים לבית, גרסתם של השניים לא התיישבה עם הממצאים בזירת הרצח. בניגוד לטענת האחות, לפיה החשוד ברצח דקר את הילי מחוץ לבית ונמלט, הסכין ששימשה לדקירה נמצאה בתוך הבית. בנוסף, ציינה האחות בפני חוקרי המשטרה כי הייתה לבד בבית בזמן הרצח, אך התברר כי גם בן זוגה שהה במקום.

רק לפני יומיים פרסמה סובול פוסט בעמוד הפייסבוק שלה שייתכן כי רמז על העומד לקרות. "על תסמוך על אנשיים כי בסופו של דבר כול אחד יודע לסובב תסכין", כתבה הצעירה. "כולם בוגדים קיצור".

הפוסט המטרים

סמוך לשעה 12:30 התקבל במשטרה ובמד"א דיווח על האירוע, לפיו הצעירה נמצאה מחוסרת הכרה. הצוותים שהוקפצו לזירה, ברחוב סמטת נטע קבעו את מותה. חקירת המקרה הוטלה על צוות חקירה מיוחד של מרחב יפתח. השוטרים ניתחו את הזירה ואספו ראיות.

ההתכתבות בין האחות וחברתה: "דקרו את הילי