רצח הצעירה: אחותה ובן זוגה הודו

אחותה התאומה של בת ה-18 שנדקרה למוות בפתח ביתה בתל אביב נעצר יחד עם בן זוגה בחשד למעורבות במעשה. בחקירתם הודו השניים ברצח. המשטרה ממשיכה לחקור את הנסיבות שהובילו לאירוע הקשה

התפתחות בחקירת רצח הצעירה בת"א: אחותה התאומה בת ה-18 של הנרצחת ובן זוגה של האחות נעצרו היום (חמישי) בזירה והובאו לחקירה. בחקירתם הודו השניים כי דקרו למוות את הצעירה בפתח בית המשפחה בשכונת נחלת יצחק בעיר. במהלך החקירה התברר כי זמן קצר לאחר הרצח, האחות שלחה הודעה לחברתה בה כתבה: "דקרו אותה". 

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האחות ובן הזוג סיפרו לחוקרים בתחילה כי אלמוני ארב לצעירה מחוץ לדירה, דקר אותה כשיצאה לדבר בטלפון הנייד ונמלט מהמקום. לאחר שנעצרו בחשד למעורבות במעשה, הודו השניים כי הם עומדים מאחורי הרצח.

סמוך לשעה 12:30 התקבל במשטרה ובמד"א דיווח על האירוע, לפיו הצעירה נמצאה מחוסרת הכרה. הצוותים שהוקפצו לזירה, ברחוב סמטת נטע קבעו את מותה. חקירת המקרה הוטלה על צוות חקירה מיוחד של מרחב יפתח. השוטרים ניתחו את הזירה ואספו ראיות.

החובשים נאלצו לקבוע את מותה (פייסבוק משטרה)

חברתה של הנרצחת בבית הספר: "הייתה בעייתית"

מחקירה ראשונית עולה כי הדקירה אירעה בשעות הצהריים בחדר המדרגות של בניין המגורים בשכונה. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות וחיפשה אחר כלי הרצח בשיחים הסמוכים.

"כשהגענו למקום ראינו צעירה כבת 20 כשהיא ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים", אמר פרמדיק מד"א, איקו מנשה שהגיע לזירה. ניסינו להעניק לה טיפול רפואי אבל הפציעות שלה היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

"היא לא ממש הסתדרה עם מסגרות ולא אהבה להיות הרבה בבית", תיארה חברתה לבית הספר. "תמיד חיפשה להיות בחוץ. למדנו בבית הספר ובגן. היא נעדרה לפני כמה זמן ומצאו אותה בטבריה".

זירת האירוע, היום (מדברים תקשורת)

הלם בשכונה: "עצובים והמומים"

"היו שמועות אז שזה קשור לחבר שלה", המשיכה הצעירה. "יש לה בן זוג. לא הכרתי אותו אבל שמעתי מישהי בבניין שאמרה שהוא לא טיפוס טוב".

גם השכנים ברחוב הרגוע בנחלת יצחק נותרו המומים מהרצח שאירעה בשכונתם. "זה באמת מפתיע מה שקרה פה היום", אמרו חלק מהם. "לא יכולנו לחשוב על זה אפילו. הבניין נהדר, אנשים פה טובים כולם. זה משהו שלא חשבנו שיכול לקרות אצלנו בבניין".

סריקות אחר החשוד (מדברים תקשורת)

"אנחנו מאוד עצובים והמומים", סיפרה ציפי מילרוביץ', שכנתה לבניין של הנרצחת. "אנחנו לא חשבנו שבשכונה כזאת נחמדה ומשפחתית יכולים לקרות דברים שכאלה. אלה זוג ילדות כמו כל הילדות. יש להן חברים, לא שמנו לב למשהו מיוחד. ילדות מאוד נחמדות שגרות עם אמא שלהן. לא חשבתי שזה יכול לקרות".